«№24 жалпы білім беретін орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
0
Түлектері


№24 ЛМГ-ның түлектер тізімі

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

1997-1998 оқу жылы

1.

Абдраманова Венера Елемесовна

 

2.

Алмабаев Дидар Мырзагазиевич

 

3.

Айдарова Гульназ Нурлыбаевна

 

4.

Бакитов Хамит Бакитұлы

 

5.

Бегімбетов Арман Мураткалиевич

 

6.

Бердимуратов Алтынбек Абилжанович

 

7.

Ворошилова Ксения Сергеевна

 

8.

Есбергенов Мейрамбек Жолдыбаевич

 

9.

Жанпеисова Айгуль Базаргалиевна

 

10.

Кайралапин Дулат Абылаевич

 

11.

Мулдашева Айнур Куанышевна

 

12.

Мырзабеков Абрахим Шынтасұлы

 

13.

Мустафина Макташ Бахитжановна

 

14.

Оразбаева Бақыт Токаровна

 

15.

Утегенов Талгат Серикович

 

16.

Султанғалиев Бейбіт

 

17.

Сейткеров Саламат Тулегенович

 

18.

Таджияқова Бақыт Байғалиқызы

 

19.

Тереков Арман Абдрахманович

 

20.

Шакирова Динара Дербесовна

 

 

 

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

1998-1999 оқу жылы

1.

Абдуллин Абилкайыр Темиргалиевич

 

2.

Азиева Бағдагүл Аманкелдиевна

 

3.

Баймагамбетов Мирбек Куанышбекович

 

4.

Бейсебеков Ербол Есеевич

 

5.

Бекешова Анар Кадыргалиевна

 

6.

Босназарова Айжан Саматовна

 

7.

Дадина Бақытнұр Мұханбеткалиевна

 

8.

Дуйсенбаева Нургуль Нургалиевна

 

9.

Думбаев Жасулан Мұратұлы

 

10.

Еркиналиева Гүлшат Маратовна

 

11.

Жубаниязова Ботакөз Əділжанқызы

 

12.

Казмухамбетов Мейрамбек Мусаевич

 

13.

Каметия Бұршақ

 

14.

Картбаева Венера Зинелловна

 

15.

Кенжалина Дина Сериковна

 

16.

Кожакова Замира Жаксылыковна

 

17.

Қожасаева Алтынкүл Олжабаевна

 

18.

Кулданова Гүлдəурен Ешимхановна

 

19.

Молдабаев Ербол Асадуллаевич

 

20.

Нажекенов Курман Сергеевич

 

21.

Рамазанова Гүлдана Бакытжановна

 

22.

Сагирбаева Калима Булатовна

 

23.

Сатаев Серик Сембаевич

 

24.

Смаилова Фарида Тахаровна

 

25.

Тауманова Гүлжанат Кабыловна

 

26.

Тəңірбергенова Гүлжан Кеңшілікқызы

 

27.

Токабаев Айбек Панабекович

 

28.

Өтен Гүлзада Сəлімқызы

 

29.

Хасенова Нəйла Шарибатқызы

 

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

1999-2000 оқу жылы

1.

Абилкаимов Жалгас Балтабекұлы

 

2.

Алдабергенов Руслан Аликович

 

3.

Ахметова Бибигуль Сагыновна

 

4.

Ашыкбаева Айкуркем Абаевна

 

5.

Бекбаев Ермек табилдинович

 

6.

Бекешова Алтынай Алдановна

 

7.

Бекмағанбетова Ляззат Рашидовна

 

8.

Ботагарин Мурат Серикович

 

9.

Жалгасбаев Самгат Едигеевич

 

10.

Жанганашева Багдагуль Сагындыковна

 

11.

Жаксылыков Медет Азаматович

 

12.

Жумагазина София Амандосовна

 

13.

Калилаева Гульнур Осеновна

 

14.

Компаев Серик Ахметович

 

15.

Кыдыркешов Алибек Дарибекович

 

16.

Кусепова Айгуль Сагынгалиевна

 

17.

Мамиров Айымбек Ербулатович

 

18.

Махамбетиярова Алия Турегалиевна

 

19.

Махамбетияров Бауыржан Турегалиевич

 

20.

Муханова Самал Санатовна

 

21.

Мухамбетов Нурбол Сагинович

 

22.

Сандыбаева Эльмира Муратхановна

 

23.

Садирбаева Гульнур Сатыпалдиевна

 

24.

Султанова Мейрим Жасараловна

 

25.

Танбаев Асхат Сағынғалиұлы

 

26.

Таспаганбетова Жибек Абдуловна

 

27.

Тегисбаева Майя Аманкелдиевна

 

28.

Туребекова Гульсая Алпысбаевна

 

29.

Урдина Асель Шакировна

 

30.

Уразалина Айгуль Максатовна

 

31.

Иманкулов Медет Тойганұлы

 

32.

Нургалиева Данагуль Жаксылыковна

 

33.

Сергазиева Нурслу Еркиновна

 

34.

Имагамбетова Мейрамгуль Канатовна

 

35.

Аимбетова Алия Кожалиевна

 

36.

Алиманова Гульжахан Сайлаубековна

 

37.

Барбосынова Кадели Ералиевна

 

38.

Ерлепесова Гаухар Рахимжановна

 

39.

Есеркепова Индира Жарибаевна

 

40.

Ембергенова Асем Мураткалиевна

 

41.

Жайлибаева Гульжанар Естаевна

 

42.

Жангалиев Абзал Сагадатович

 

43.

Калиева Айман Айсултановна

 

44.

Кожакова Динара Жаксылыковна

 

45.

Кулманова Карылгаш Майлашовна

 

46.

Кулумбетова Гульфия Карапаевна

 

47.

Кусалинов Курметжан Ермекович

 

48.

Малбасарова Фатима Жумабаевна

 

49.

Махатова Саркыт Алдабергеновна

 

50.

Молдабергенов Ерлан Жанабаевич

 

51.

Мырзабеков Жумабек Галелович

 

52.

Мухамадиева Разия Мурзабулатовна

 

53.

Нургалиев Чингис Куантаевич

 

54.

Оразбаева Жемисгул Токаровна

 

55.

Орынбасарова Назгуль Нугметовна

 

56.

Рахи Еркебулан Нурханович

 

57.

Сарин Азамат Утегенович

 

58.

Султанов Кайсар Шарипказиевич

 

59.

Тобагабылова Айнур Боранбаевна

 

60.

Улмаганбетова Венера Елибаевна

 

61.

Уразалина Зарина Мухтаровна

 

62.

Успанов Руслан Жуанышевич

 

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2000-2001 оқу жылы

1.

Абдикеров Максат Сагынтаевич

 

2.

Айдосов Еркин Муратович

"Табыс" ЖШС, заңгер, Ақтөбе қаласы

3.

Акышова Салия Жылкайдаровна

 

4.

Актаубаев Ерлан Сисенбаевич

Алматы қаласы

5.

Азиева Нават Габдиманатовна

 

6.

Барбосынова Гаухар Ералиевна

 

7.

Берекетова Жулдыз Камалиевна

 

8.

Енсегенов Махамбет Сагатович

Швеция, Дания королдігі, елші,

Стокгольм қаласы

9.

Ерманова Эльвира Мухамбеткалиевна

"KOR-KAZ Catering" ЖШС координатор, Атырау қаласы

10.

Ешпанова Динара Сагингалиевна

"АА экология" сапа менеджері,

Астана қаласы

11.

Жалмаганбетов Нурлан Асхатович

"КазТрансОйл" инженер-химик,

Ақтөбе қаласы

12.

Жетибаева Жанна Бекежановна

 

13.

Изтлеуов Талгат Жансерикович

5517 əскери бөлімше, бөлім бастығы

14.

Кенжалин Руслан Серикович

 

15.

Кожасаева Баян-Сулу Олжабаевна

 

16.

Козы-Корпеш Асхат Козы-Корпешұлы

Аграрлық несие корпорациясы, заңгер, Ақтөбе қаласы

17.

Каратаев Мирас Аманжолович

Мемлекеттік кіріс департементі, бөлім бастығының орынбасары,

Атырау қаласы

18.

Кушаев Кайрат Амиржанович

 

19.

Кыдыркешов Абай Дарибекович

Алматы облыс əкімшілігі, бас маман

20.

Лекерова Анар Жанбирбаевна

үй шаруасында

21.

Махамбетов Конакбай Кеулимхошович

 

22.

Оразова Алия Жумаевна

М.Оспанов атындағы БҚММУ жетекші маман

23.

Салихова Гульмира Галиевна

АҚ "QAZAQ BRAND" бас меңгеруші

24.

Сарбупина Эльмира Есенкосовна

үй шаруасында

25.

Султанова Айгуль Жасараловна

 

26.

Талипов Азезбек Галымович

"Сичим СПА" маман (МТО),

Атырау қаласы

27.

Тенизбаева Айганым Маликовна

 

28.

Тулеев Сандибек Рафаэлевич

"СК Базис" ЖШС инженер

29.

Умаргазиева Мира Маратовна

 

30.

Алашбаева Самал Муратбаевна

Индустирияны дамыту институты

АҚ, Астана қаласы

31.

Алдабергенов Тулеген Нурымжанович

 

32.

Амангосова Фейруз Нуржановна

 

33.

Оңғарсынқызы Динара

"Сауда саясатын дамыту орталығы"

АО бас сарапшы, Астана қаласы

34.

Туйметаева Айжан Сериковна

 

35.

Шарбақова Марина Аскаровна

"Казкоммерцбанк" АО менеджер,

Алматы қаласы

36.

Абенов Амит Шаттыкович

 

37.

Баймурзин Самат Алибекович

 

38.

Балтурин Руслан Дюсенбекович

 

39.

Бесайдаров Нурбек Жеткергенович

 

40.

Дусалина Салтанат Султангалиевна

 

41.

Дауленова Эльмира Кайратовна

 

42.

Досмаганбетова Мира Нартаевна

 

43.

Достанбаева Гульзада Айсултановна

 

44.

Жумашев Талгат Мерекеханович

 

45.

Исатаев Жасулан Ерикович

 

46.

Кемалова Актоты Амангосовна

 

47.

Калилаева Маншук Осеновна

 

48.

Казбекова Ботакөз Есеновна

 

49.

Калиева Арайлым Бермуханбетовна

 

50.

Карабалакова Алтынгуль Санбаевна

 

51.

Мусабекова Диляра Зулпухаровна

 

52.

Манашева Айнагуль Сарсенгалиевна

 

53.

Маханова Гаухар Орынбаевна

 

54.

Муратов Азат Иосифович

 

55.

Мулдагалиев Рустем Батиханович

 

56.

Мирзакельдиева Айжан Тельмаханбетовна

 

57.

Нуржигитова Асем Сериковна

 

58.

Рафхатов Ришат Рафхатович

 

59.

Сафина Лилия Рафхатовна

 

60.

Сатыбалдина Алия Абилхатовна

 

61.

Сағынаев Азамат Орынбасарұлы

 

62.

Танирбергенова Асия Камбаровна

 

63.

Тусмагамбетова Жаннат Ганиевна

 

64.

Тулеубаева Лаззат Ибрагимовна

 

65.

Турмаханов Тулеутай Муратович

 

66.

Тургынбаева Индира Аралбаевна

 

67.

Төлешова Гүлзада Жалғасқызы

 

68.

Уразгалиева Альмира Болатовна

 

69.

Утяганова Гульзира Рашитовна

 

70.

Утиманова Алмагуль Елеубаевна

 

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2001-2002 оқу жылы

1.

Алатаева Гульназ Нурлановна

 

2.

Алаш Айбарр Базарбайұлы

 

3.

Амирова Карылгаш Пангереевна

 

4.

Əбдірахманова Айнұр Сегізбайқызы

 

5.

Байкенов Самат Тулегенович

 

6.

Баимбетова Алима Алимбаевна

 

7.

Булекбаева Райгуль Базарбаевна

 

8.

Еркиналиева Жания Маратовна

 

9.

Жаманова Динара Кубигеновна

 

10.

Жумагазина Гульнур Кадыркуловна

 

11.

Кенжегулова Нургул Болатсериковна

 

12.

Кенжеханова Айнур Иргизбаевна

 

13.

Мухамбетиярова Динара Советовна

 

14.

Ниязбек Ерболат Орынбасарұлы

 

15.

Нургалиева Динара Дүйсенгалиевна

 

16.

Нургушбаева Жазира Рашитовна

 

17.

Нурмагамбетов Талгат Маратович

 

18.

Садыкова Индира Бахытжановна

 

19.

Сакиев Мурат Амалбекович

 

20.

Сактаганова Гульбану Танатбековна

 

21.

Сарсенгалиев Бауыржан Махметович

 

22.

Сарсенгалиева Рауза Сарсенгалиевна

 

23.

Сейтбаева Балдай Сағидуллақызы

 

24.

Сулейманова Майра Адильжановна

 

25.

Суентаев Айдос Маликович

 

26.

Суентаев Нурлыбек Сагинаевич

 

27.

Суентаева Гульзия Маликовна

 

28.

Тнеева Жулдызай Амантаевна

 

29.

Умарова Эльмира Галиаскаровна

 

30.

Исаева Манар Турдыбековна

 

31.

Абуов Биржан Нургалиевич

 

32.

Айжариков Нуржан Сагидуллаевич

 

33.

Баймуратова Мира Нурлановна

 

34.

Есенғұл Дана Наурызбайқызы

Казахтелеком, Ақтөбе қаласы

35.

Жалгасбаева Аэлита Едигеевна

бала күтімінде

36.

Жоланов Улан Темирбекович

жеке кəсіпкер, Ақтөбе қаласы

37.

Жумашев Данияр Сырымбетович

Ақтөбе облыс əкімшілігі

38.

Жунискалиев Талгат Токашевич

Қ.Жұбанов атындағы мемлекеттік университеті, мұғалім, Ақтөбе қаласы

39.

Имашева Салтанат Сериковна

 

40.

Изтлеуова Венера Аманжоловна

Трансэнерго, ст.юрист, Ақтөбе қаласы

41.

Картбаева Улмекен Зинеллаевна

 

42.

Куанышев Сырымбек Борантаевич

 

43.

Кутанова Динара Болатовна

Шығыс базары, ателье, тігінші,

Ақтөбе қаласы

44.

Лекеров Галымжан Куандыкович

 

45.

Мендыбаева Салтанат Балтабаевна

Казахлеспром HP-менеджер,

Астана қаласы

46.

Мулдабаев Медет Тулегенович

ДШБ ДШР СпН,(Калкан), Астана қаласы

47.

Мурзалинов Нуртас Саматович

АО "КТЖ Теміржол", Ақтөбе қаласы

48.

Паизов Данияр Сеилханович

ТОО"ЮЖПРОМСНАБ" зам.

Начальника склада ГСМ, Ақтөбе қаласы

49.

Панин Арман Есенгельдинович

 

50.

Сағырбаев Бауыржан Болатұлы

 

51.

Сариев Женис Амандосович

прокурор, Ақтөбе қаласы

52.

Сердалина Гульдана Саматовна

Хромтау ГДОК

53.

Тулькибаева Маржан Абдикаликовна

ЦОН специалисть по приему документа, Ақтөбе қаласы

54.

Уалиев Мирас Медеубаевич

 

55.

Умбетова Акбаян Кажмухановна

 ТОО "Геоэнержигруп" кадрлар бөлімі, Атырау қаласы

56.

Уразгалиев Амир Жаныбекович

 

57.

Шаухаров Анарбек Аманжолович

 

58.

Саттыкова Айшат Акылбековна

Əсемдік салоны, администратор,

Ақтөбе қаласы

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2002-2003 оқу жылы

1.

Айпеисова Алтын Нурлановна

 

2.

Алдабергенов Жасулан Аликович

 

3.

Алданазаров Аслан Камалович

 

4.

Алдиярова Оксана Муканбетаналиевна

 

5.

Алмагамбетов Самат Курмангазиевич

 

6.

Əбікеш Əділет Қангерейұлы

 

7.

Баймагамбетова Сауле Серикжановна

 

8.

Барсаева Самал Салимкереевна

 

9.

Бекетаева Эльмира Көпбайқызы

 

10.

Билалова Альбина Битуреевна

 

11.

Ертлеуова Гаухар Бахтикереевна

 

12.

Ертлеуова Кундуз Бахтикереевна

 

13.

Есенов Куаныш Аскарбекович

 

14.

Еспагамбетов Аман Амангельдыевич

 

15.

Жамашева Асель Бауржановна

 

16.

Залиева Дания Муратовна

 

17.

Казбатырова Азима Бекбулатовна

 

18.

Кулмуратова Жазира Жексеновна

 

19.

Курманбекова Жанылсын Серикпаевна

 

20.

Нуртилеуова Айгуль Адилхановна

 

21.

Рахманберлин Мурат Багланович

 

22.

Сабыргазиева Асель Тлековна

 

23.

Туракбаева Гульхана Ахановна

 

24.

Увалиев Амангали Ашыгалиевич

 

25.

Утиманов Ануар Елеубаевич

 

26.

Ниязбаев Алибек Бакитович

 

27.

Жардаева Сауле Муратбаевна

 

28.

Койшыбаева Зоя Койшыбайкызы

 

29.

Кулумбетова Римма Рахимжановна

 

30.

Рамазанова Гульбану Бақытжановна

 

31.

Арзымбетова Айсауле Нурлановна

 

32.

Алмагамбетова Гульнара Адилхановна

 

33.

Абдирова Газиза Зулпукарымовна

 

34.

Ашим Айдар Нурланович

 

35.

Амангосова Галия Амангосовна

 

36.

Бтеналина Шамшырақ Жаныбековна

 

37.

Бозжигитов Бауржан Дуйсенгалиевич

 

38.

Дощанова Жанна Маратовна

 

39.

Есеналиев Жанбулат Манарбекович

 

40.

Жалымбетова Айнур Жуматаевна

 

41.

Жармуханова Айсауле Хамитовна

 

42.

Жетписбаева Гульнур Сержановна

 

43.

Жарилгапова Анар Бауыржановна

 

44.

Журмаганбетова Жанаргуль Аскаровна

 

45.

Искалиев Жанболат Нуржауович

 

 

46.

Кушерова Малика Акылбековна

 

47.

Кузенова Динара Габделгалимовна

 

48.

Кабиев Ануар Жанатаевич

 

49.

Кожаков Берик Жаксылыкович

 

50.

Кисыков Ерик Шалгынбекович

 

51.

Кабылбекова Замира Айткуловна

 

52.

Наменова Минара Серікғалиқызы

 

53.

Омарова Индира Дуйсенбекқызы

 

54.

Султанов Нуртас Асхатович

 

55.

Сисенбина Ақбота Сарсенгалиевна

 

56.

Тақбергенов Əлімжан Абылайұлы

 

57.

Тюлюпов Азамат Елтаевич

 

58.

Шағыр Баян Қадыржанқызы

 

59.

Шекенов Кайрат Кайжегалиевич

 

60.

Мухамбетова Гульнара Жаксимбетовна

 

61.

Суюнов Абзал Жанибекович

 

62.

Туйметаева Дина Сериковна

 

63.

Абенова Гульдана Шаттыковна

 

64.

Асанова Индира Темирханқызы

 

65.

Бегеев Аскарбек Бакытжанович

 

66.

Бержанова Марзия Тасболатовна

 

67.

Бисенгалиева Ляйла Сагитжановна

 

68.

Боканова Мейрамгуль Абаевна

 

69.

Данайбеков Нуржан Мейзашевич

 

70.

Даулбаев Ерлан Муратович

 

71.

Джумахметова Перуза Тлектесовна

 

72.

Жалимов Айбек Успанович

 

73.

Жабасов Даурен Еркинович

 

74.

Кереева Роза Сырлыбаевна

 

75.

Кожабергенова Сандугаш Раскелдиевна

 

76.

Кожиков Нурдаулет Мынжасарович

 

77.

Кусепова Анар Сагынгалиевна

 

78.

Кусепова Динара Сагынгалиевна

 

79.

Курганбеков Ербол Турсынович

 

80.

Кусаинов Асет Нургалиевич

 

81.

Рскельдина Айнур Бактыбаевна

 

82.

Сальджанова Инжу Бисимбаевна

 

83.

Сарсенова Карлыгаш Сагангалиевна

 

84.

Тегисбаева Айнур Аманкелдиевна

 

85.

Тунгатарова Жанара Талгатовна

 

86.

Тулеев Нурлыбек Рафаэлевич

 

87.

Уалиев Нурлан Медеубаевич

 

88.

Умаров Айболат Нурбулатович

 

89.

Успанов Жаслан Жуанышевич

 

90.

Чуйнышкалиева Ботагоз Махсотовна

 

91.

Абатова Асель Муратовна

 

92.

Бижанова Каламкас Багдиановна

 

93.

Шинтемирова Малика Кайратовна

 

94.

Абдрахманова Айгуль Жаксылыковна

бала күтімінде

95.

Балапанова Дина Акимгереевна

бала күтімінде

 

96.

Буранбаев Медет Муратович

 

97.

Джумагалиева Алия Нурлановна

 

98.

Ермуханова Айнур Елегеновна

 "Сабыр" сауда орталығы, сатушы, Ақтөбе қаласы

99.

Жайлыбай Аділет Естайұлы

жеке кəсіпкер, Ақтөбе қаласы

100.

Жаркенова Лаура Маликовна

 

101.

Жиенбаев Арман Шафхатович

КаzТransCom, жүргізуші

102.

Зирашева Гулаим Каиратовна

 

103.

Игисенова Ботакоз Кажмукановна

АқМұнайГаз, газ сатушы

104.

Камысбаева Гулбагда Болатовна

 

105.

Каражанова Динара Садвакасовна

 

106.

Молжигитова Шара Нурлановна

Қалалық əлеуметтік орталық, кеңесші

107.

Мусин Аслан Нұрланұлы

 

108.

Мухамбетова Майра Алибековна

Эколог проектировщик

109.

Нажимов Нурлан Салаватович

 

110.

Нургалиева Алия Дуйсенгалиевна

 

111.

Оспанова Балжан Жалгасовна

 

112.

Садвакасов Турехан Аманжолович

 

113.

Сарсынбаева Динара Азайбаевна

 

114.

Сарсекова Гульмира Алтаевна

 

115.

Таганова Игилик Еркиновна

 

116.

Тауанов Азамат Канатович

ТО "Жеміс-жидек", менеджер

117.

Тулеуова Асель Максатовна

 

118.

Тулеуов Даурен Жалгасович

"Сағыз Петролиум" компаниясы, жүргізуші, ст.Сағыз

119.

Уразов Галымжан Слемгалиевич

АО АЗХС, электромонтер

120.

Айзакова Асель Сапарбековна

 

121.

Боранкулова Айнур Нурлыбековна

 

122.

Булекбаева Айнур Оразбаевна

ҚБҚ кəсіподағы, маман

123.

Есетова Нургуль Мадикановна

АО "Пригородные перевозки", инструктор, Ақтөбе қаласы

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2003-2004 оқу жылы

1.

Абдирова Асем Асетовна

 

2.

Айтекова Бахытгуль Амангелдыевна

 

3.

Аимбетова Раушан Ракимжановна

 

4.

Амангосова Фатима Нуржановна

 

5.

Анимкулова Аксауле Досаевна

 

6.

Арзуов Аслан Нуртаевич

 

7.

Баймухамедов Бахтияр Исатаевич

 

8.

Бижанов Руслан Уразгалиевич

 

9.

Бисенова Индиана Жалгасбаевна

 

10.

Достанов Арман Амангельдиевич

 

11.

Еспагамбетова Айжан Амангелдиевна

 

12.

Жардаева Салтанат Муратбаевна

 

13.

Жумагулова Жанна Сериковна

 

14.

Ибраева Данагуль Манасовна

 

15.

Китуева Сауле Сериковна

 

16.

Курганбеков Ерлан Турсунович

 

17.

Манашева Анаргуль Сарсенгалиевна

 

18.

Мукангалиева Салтанат Хайырболатовна

 

19.

Мухтарова Айнұр Муханбетқазықызы

 

20.

Нургушбаева Жадыра Рашитовна

 

21.

Нуркасимова Асель Ербулатовна

 

22.

Нурмухамедов Арман Кадирканович

 

23.

Рскелдин Тимур Бактыбаевич

 

24.

Сарманова Жадыра Аманбаевна

 

25.

Сауанова Самал Галимовна

 

26.

Султанова Аксауле Амандыковна

 

27.

Суюнгалиева Дина Булатовна

 

28.

Тимурова Дана Тимуровна

 

29.

Тобагабылов Бактыбай Боранбаевич

 

30.

Утегенов Тимур Серикович

 

31.

Утепбергенова Ботагөз Сериковна

 

32.

Шукубаева Жанар Есмухановна

 

33.

Абишева Улжан Муратовна

 

34.

Ажигалина Айгерим Токтамысовна

 

35.

Аизбаева Алтын Жангереевна

 

36.

Айтекова Айнагуль Амангельдиевна

 

37.

Бакитжанова Гаухар Бауржановна

 

38.

Бактарбаева Гулзат Килыбаевна

вахталық жұмыс

39.

Баяндиев Асхат Ерболатович

Дене шынықтыру пəні мұғалімі,

Эмба қаласы

40.

Бекжанова Жанна Ермекпаевна

жұмыссыз

41.

Букенбаев Нурлыбек Арстанбекович

ТОО «САТ», Туркуаз мекемесі, Батыс, Солтүстік Қазақстан Облысы және Тәжікстан, аймақтық директор, Алматы қаласы

42.

Джалмагамбетов Мирас Болатович

 

43.

Джамбулов Айбек Мирамбекович

вахталық жұмыс, Атырау қаласы

 

44.

Джумашева Асемгуль Сагындыковна

 

45.

Ережепова Райля Сергалиевна

ЧС, Астана қаласы

46.

Ерманова Лейла Романовна

бала күтімінде, Алматы қаласы

47.

Ерманова Светлана Саматовна

 

48.

Жайыкбаева Альбина Сулейменовна

декреттік демалыс, Ақтөбе қаласы

49.

Ильясова Айсана Тилесовна

ағылшын тілі пəні мұғалімі, Ақтөбе гуманитарлық колледжі

50.

Иргалиев Болатбек Сагидуллаевич

жұмысшы, Атырау қаласы

51.

Исмагулова Амангуль Алибековна

 

52.

Казмуханбетов Канат Нурланович

Обл.прокуратура. прокурор көмекшісі, Ақтөбе қаласы

53.

Калмагамбетова Асемгуль Райхановна

ТОО "Компания Нурдаулет" архитектор

54.

Карабалина Лаура Бахтияровна

№56 мектепте ағылшын тілі пəні мұғалімі, Ақтөбе қаласы

55.

Кушербаев Даурен Муратович

№24 ЛМГ дене шынықтыру пəні мұғалімі, Ақтөбе қаласы

56.

Мақсұт Руслан Аманқосұлы

 

57.

Наубетова Асель Маратовна

 

58.

Саржанова Айнур Максутовна

бала күтімінде, Атырау облысы, ст.

Мақат

59.

Сисекенов Нурлан Куанышевич

Алтиес Петролиум Оператор по исследованию скважен, Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы

60.

Сисекенова Асель Маратовна

TOO MAGNUM CASH & CARRY

ведущий заведующий Нонфуд категорий, Астана қаласы

61.

Сисенбина Акжан Сарсенгалиевна

 

62.

Тажикенова Жанна Аскаровна

 

63.

Таскарина Асель Багдатовна

сатушы, Мега Шығыс базары,

Ақтөбе қаласы

64.

Тенизбаев Азат Маратович

 

65.

Турланова Марина Муратовна

 

66.

Уалиева Ляззат Медеубаевна

 

67.

Уразгалиев Руслан Сатимбекович

Индустриялық - инновациялық "DAMU" басқармасының бас маманы, Ақтөбе қаласы

68.

Урдубаева Гульжан Ерболовна

Қарағанды қаласы

69.

Алгартов Бауыржан Серекбаевич

 

70.

Аманжолова Индира Адилкереевна

 

71.

Балапанова Самига Акимгереевна

 

72.

Бисембаев Рахметжан Темирович

 

73.

Данайбекова Айнур Мейзашевна

 

74.

Даулетов Айбек Габитович

Көктау мыс комбинаты, Ақтөбе қаласы

75.

Джумашева Раушан Досмурзаевна

 

76.

Дюсенова Жанара Кажтаевна

 

77.

Ембергенов Азамат Мураткалиевич

 

78.

Жалгасова Венера Маликовна

 

 

79.

Жетибаева Миргуль Бекежановна

бала күтімінде

80.

Имашев Руслан Калиевич

 

81.

Казенова Гульнур Ерлановна

 

82.

Кайыргужин Алибек Жанибекович

Ақтөбе облыстық прокуратурасы, маман

83.

Кемалова Акжанат Амангосовна

бала күтімінде

84.

Кудабаева Мира Мергенбаевна

 

85.

Кударова Акмарал Курганбековна

 

86.

Кужахметова Венера Кенжегалиевна

 

87.

Кулсарин Ануар Серикович

 

88.

Қосмұратов Абылай Қабашұлы

Ырғыз спорт мектебі, жаттықтырушы

89.

Нурмагамбетов Бекзат Маратович

 

90.

Мунлыкова Асель Талгатовна

 

91.

Мустафина Адебия Нурболатовна

бала күтімінде

92.

Мякенова Данагуль Нугуметиловна

"Ануар" супермаркеті, кассир,

Ақтөбе қаласы

93.

Окспаева Сая Маратовна

 

94.

Орманова Индира Жарылгасыновна

 

95.

Сарбасов Шынтас Андакулович

 

96.

Сарсембаева Алия Сагимбаевна

МИГ фотосалоны, Ақтөбе қаласы

97.

Сафин Кайрат Адилович

 

98.

Сəрсенова Гүлім Сəрсенқызы

 

99.

Сулейменова Гульнур Нурхановна

 

100.

Суюнбаева Гульжанат Кабибуллаевна

 

101.

Тулеуов Айдар Жалгасович

 

102.

Утарбаев Жанбулат Рашидович

қайтыс болды

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2004 - 2005 оқу жылы

1.

Аманжанов Ерлан Аманжанұлы

 

2.

Арзымбетов Аслан Нурланович

 

3.

Ахмедова Жанат Михайловна

 

4.

Əбілқайыр Ақсұлу Əбіқайырқызы

 

5.

Байдешова Гаухар Дуйсенбаевна

 

6.

Байшанов Талғат Борангалиевич

 

7.

Бердимагамбетова Куралай Санаковна

 

8.

Дюсембаев Аслан Аскарович

 

9.

Едигеева Алмагуль Сериковна

 

10.

Ералин Олжас Махсатович

 

11.

Жақсылықов Дəурен

 

12.

Жумабаева Алия Аманбаевна

 

13.

Ибраев Арман Аскарбекович

 

14.

Калдыгарина Ботагоз Аскаровна

 

15.

Қабылбек Динара Айтқұлқызы

 

16.

Каирова Шара Максудовна

 

17.

Кожикова Асель Мынжасаровна

 

18.

Косанов Жасталап Ерсаинович

 

19.

Мирманова Гульнур Сабыржановна

 

20.

Наурызова Мадина Маратовна

 

21.

Рамазанова Асем Бекетовна

 

22.

Рамазанова Шнара Бакытжановна

 

23.

Сағиева Ару Жаңабайқызы

 

24.

Сандыбаев Аслан Талгатович

 

25.

Сарсенбаев Айбек Айсаұлы

 

26.

Тажибаева Аида Бактыбаевна

 

27.

Тастанбаева Маржан Саматовна

 

28.

Тимурова Диана Тимуровна

 

29.

Тулешова Акнур Саймановна

 

30.

Утарбаев Амангали Темиргалиевич

 

31.

Шарапиева Назгуль Баянетовна

 

32.

Сарсенбина Айгерим Каршигаевна

 

33.

Хасанова Самал Нурлановна

 

34.

Айтереков Асылбек Айткалиевич

Кристал дүкені сатушы,

Ақтөбе қаласы

35.

Амантаев Алехан Нурлиевич

қайтыс болған

36.

Бакитжанова Айнур Анарбековна

Түрік лицейінде мұғалім,

Ақтөбе қаласы

37.

Балгазина Ляззат Болатовна

 

38.

Думбай Асылхан Туремуратович

 

39.

Ермагамбетов Данабек Примжарович

 

40.

Ермухамбетова Бакыт Жалхосжановна

бала күтімінде

41.

Есеналиев Мирбулат Манарбекович

 

42.

Ешпанова Гульмира Ерболатовна

бала күтімінде

43.

Жетписбаев Руслан Сержанович

 

44.

Жулдаев Асылан Жайылханович

 

45.

Жумашева Зухра Ерболатовна

Еуразийский банк, Ақтөбе қаласы

46.

Исаева Асия Маратовна

 

47.

Калдыбаева Гульдана Айтековна

 

48.

Калкаманова Диана Ермухановна

 

49.

Касенова Гульзия Саттыгалиевна

Оперетинг, Ақтөбе қаласы

50.

Кемерова Молдир Жолдыбаевна

бала күтімінде

51.

Кисыкова Гулмира Шалгинбековна

 

52.

Китуева Салтанат Сериковна

 

53.

Мергенбаев Тимур Оралұлы

 

54.

Мертаев Бауыржан Амандосұлы

НИШ зав. Каф.ПРКО,

Ақтөбе қаласы

55.

Мухтарова Бибинур Нурболатовна

 

56.

Нажекенов Жаксылык Сергеевич

 

57.

Нуралин Ануар Турарович

Энерго сист.СРЗ, инженер,

Ақтөбе қаласы

58.

Омарова Луиза Кушербаевна

Карачаганак Петролиум,

Ақсай қаласы

59.

Садыкова Диана Габитовна

№24ЛМГ, ағылшын тілі пəні мұғалімі, Ақтөбе қаласы

60.

Сарсенбаев Нурбек Айсаұлы

ТОО Вест моторс сервис инженер, Ақтөбе қаласы

61.

Сисенбаева Жанар Тимургалиевна

Сбербанк, Ақтөбе қаласы

62.

Суентаев Аскарбек Маликович

Автобөлшектер сатушы

63.

Сырлыбайұлы Сұлтан

ішкі істер бөлімі полиция,

Ақтөбе қаласы

64.

Сербай Азамат Нұрланұлы

 

65.

Унайбаева Жанар Камаладиновна

ТОО АК Транс, зав склад,

Ақтөбе қаласы

66.

Уразымбетов Батыр Кайратович

 

67.

Шаекенова Айнур Калимгалиевна

 

68.

Бекетова Динара Тулеубаевна

 

69.

Битемирова Рыскуль Нурбергеновна

Қаз.темиржолы жолсерік,

Ақтөбе қаласы

70.

Буранбаев Нуржан Муратович

 

71.

Дуйсенбаева Жанаргуль Нургалиевна

 

72.

Ерманова Акмарал Саматовна

 

73.

Жакасова Асима Калиевна

 

74.

Имангазина Гаухар Бекетовна

 

75.

Иманкулов Саят Тойганович

 

76.

Исламов Арман Болатович

 

77.

Исмухамбетов Асет Гилимжанович

 

78.

Кеулимжаев Дархан Темирханович

 

79.

Кожахметов Дархан Серикбаевич

 

80.

Кужамуратов Болат Сабитович

 

81.

Лепесов Руслан Султанбекович

 

82.

Мадибекова Акмарал Абдисаматовна

 

83.

Молжигитова Шнара Нурлановна

 

84.

Мулдабеков Кантарбек Юрьевич

 

85.

Мухамбетов Рашид Асилбекович

 

86.

Мухамбетхазина Динара Максотовна

 

87.

Нургалиева Айымгуль Коныскереевна

 

88.

Нуртазина Гульнара Кобылановна

 

89.

Оспанов Талгат Даулетбекович

 

90.

Рахметова Индира Женисовна

 

91.

Рыскалиев Адил Жайсанович

 

92.

Сакиева Лаззат Амалбековна

 

93.

Сактаганов Ануар Танатбекович

 

94.

Смагулов Дастан Умирзакович

 

95.

Тауманова Диана Кабыловна

 

96.

Тулеев Жанибек Рафаэлевич

 

97.

Шашекенова Мира Панаевна

 

98.

Токабаева Алтынкул Панабековна

 

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2005-2006 оқу жылы

1.

Ажмухамбетова Галия Сергеевна

бала күтімінде

2.

Алдияр Нұрсұлтан Мұқанбетанапияұлы

 

3.

Алдиярова Гулсана Рахымжановна

бала күтімінде

4.

Акимова Айганим Мухитовна

бала күтімінде

5.

Айтбаева Шынар Калдыбаевна

Казахтелеком, Ақтөбе қаласы

6.

Əуелбаева Ақмарал Əуелбайқызы

 

7.

Басмагамбетова Актолкын Сериккалиевна

 

8.

Байтанов Максат Борангалиевич

жұмыссыз

9.

Баймаганбетов Жанибек Аскарович

 

10.

Баубекова Куаныш Танирбергеновна

 

11.

Бекетаева Гулжауһар Копбайевна

№9 мектеп, бухгалтер, Ақтөбе қаласы

12.

Даулетиярова Индира Нурболатовна

 

13.

Досмамбетова Гулжайна Нурлановна

бала күтімінде

14.

Есетова Асел Амантаевна

бала күтімінде

15.

Жетибаева Индира Бекежановна

бала күтімінде

16.

Жумашева Альфия Таубаевна

Атырау қаласы

17.

Ибраев Айдар Мирамбекович

ст.Эмба, бас маман,

18.

Карабалин Ануар Бакытжанович

№3 поликлиника, күзетші, Ақтөбе қаласы

19.

Карабалин Айдар Бахтиярович

Қалалық прокуратура, маман, Атырау қаласы

20.

Каржаулова Асель Азаматовна

"Нурай-ко" менеджер, Астана қаласы

21.

Кайыргужин Адилбек Жанибекович

КТУ ОДЮШО бухгалтер, Ақтөбе қаласы

22.

Калназарова Мулдир Сарсенгалиевна

бала күтімінде

23.

Койшыбаева Салтанат Едилбаевна

бала күтімінде

24.

Кушекбаева Алмагуль Канатовна

бала күтімінде

25.

Маратқызы Манар

жеке кəсіпкер

26.

Молдабаева Эльмира Садировна

бала күтімінде

27.

Мырзагалиева Молдир Сагындыковна

Турфирма "Астереуч" менеджер,

Ақтөбе қаласы

28.

Нажимов Биржан Салаватович

Ойыншықтар дүкені, жұмысшы,

Ақтөбе қаласы

29.

Нуралин Данияр Турарович

Қалалық ішкі істер бөлімі, Ақтөбе қаласы

30.

Нуржигитова Назгуль Нуржигитқызы

теміржолда, оператор, ст.Жіңішке

31.

Танирбергенова Асель Камбаровна

"Мир шаров", кассир

32.

Тажимбет Гулдана Ахметқызы

НИШ, мұғалім, Ақтөбе қаласы

33.

Такауиева Анар Туребековна

жұмыссыз

34.

Шакуова Жайнагул Куикбаевна

бала күтімінде

35.

Абдуллаева Мадина Уразбаевна

декреттік демалыста

36.

Айтмугамбетова Арайлым Ерболатовна

декреттік демалыста

37.

Актаев Амандык Райымбаевич

жеке кəсіпкер

38.

Алипова Индира Бериковна

жұмыссыз

39.

Асанова Жанаргул Темирхановна

обл.білім басқар.есепші

40.

Алменов Досхан Сарсенбаевич

СТО Ақтөбе

41.

Ахметов Талғат Айдарович

ИП

42.

Абжамилова Асемгуль Мухамбетовна

част.фирма.менеджер

43.

Багитов Айболат Юрьевич

г.Аксай оператор нефт.

44.

Барсаев Асхат Салимкереевич

Жана жолда пожарник

45.

Бахаева Айнагуль Бекжановна

Астана қаласында

46.

Бержанова Лаура Тасболатовна

декреттік демалыста

47.

Дарбаева Асия Костановна

 

48.

Дауылбаева Асель Амановна

декреттік демалыста

49.

Енсегенова Асем Сагатовна

декреттік демалыста

50.

Ерболатқызы Сания

обл.білім беру инст.лабор

51.

Джамбулова Арай Мирамбековна

Каспий банк, Атырау қаласы

52.

Жаркенова Улжан Маликовна

декреттік демалыста

53.

Имангазина Каракоз Бекетовна

декреттік демалыста

54.

Кабиева Айгерим Жетписбаевна

бала-бақша тəрбиеші

55.

Канатова Айнур Канатовна

декреттік демалыста

56.

Канатова Гульнур Канатовна

ресторан "Ансар" хатшы, Ақтөбе қаласы

57.

Кайрбаева Алтын Утепбергеновна

жеке фирмада менеджер

58.

Каржаубаева Акнур Ержановна

№52 мектепте мұғалім, Ақтөбе қаласы

59.

Койшина Эльвира Маратовна

декреттік демалыста

60.

Мусенов Асхат Максатович

жұмыссыз

61.

Махметова Салтанат Жумашевна

мед.университет мұғалім

62.

Нурлыбаев Жанибек Демесинович

Тенгиз Шевройл менеджер, Атырау қаласы

63.

Садвакасов Ардак Аманжолович

жеке фирма, юрист

64.

Тажикулов Ануар Амангельдиевич

фармацев.фирма юрист

65.

Тегисбаева Дана Аманкелдиевна

нефтян.комп.менеджер, Атырау қаласы

66.

Турланова Аглая Муратовна

"Казком"банк оператор, Ақтөбе қаласы

67.

Хасенов Абзал Аманкелдиевич

составитель, ст.Жіңішке

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2006-2007 оқу жылы

1.

Қуандыққызы Нұрбике

 

2.

Əбсадық Шолпан Серікқызы

 

3.

Багисов Берик Аблкасымович

 

4.

Байдильдаев Даурен Кабылбекович

 

5.

Бекбагамбетов Турсын Булдубаевич

 

6.

Бисенгалиева Гулзира Айбековна

 

7.

Булутбаев Ерген Амантаевич

 

8.

Губайдуллин Асылбек Сабрович

 

9.

Думбаева Маншук Муратовна

 

10.

Ермагамбетов Азамат Куанышкалиевич

 

11.

Жаныбекқызы Айжан

 

12.

Жарылгапов Азамат Байжанович

 

13.

Жүргенбаева Айгерім Аманқосқызы

 

14.

Забихова Айнур Миржановна

 

15.

Ирзина Нургуль Конысбековна

 

16.

Исмухамбетова Асел Гилимжановна

 

17.

Испаева Асем Умирбековна

 

18.

Итаев Алмат Болатович

 

19.

Калдыбаев Саят Айтекович

 

20.

Картбаева Алтынай Сазанбаевна

 

21.

Коптлеуова Гульназ Маратовна

 

22.

Кыздарбекова Айгерим Нубаш-Шархан қызы

23.

Мусен Асель Мусеновна

 

24.

Набиева Индира Аманбаевна

 

25.

Нұрланқызы Назерке

 

26.

Санат Раушан Санатқызы

 

27.

Сираж Турсынай

 

28.

Сырымбетова Гауһар Серікқызы

 

29.

Тауманов Мереке Кабылович

 

30.

Торетаева Анар Куанышевна

 

31.

Туреханова Лаура Мауленовна

 

32.

Туреханов Асет Асанович

 

33.

Турмаханов Жасулан Саматович

 

34.

Хайруллаева Жулдыз Болатовна

 

35.

Шарип Тахир Ашимұлы

 

36.

Абдирова Несибели Жумабаевна

 

37.

Баимбетова Айгерим Аигалиқызы

 

38.

Алабердиев Равиль Рахимжанович

 

39.

Ажигалина Жазира Токтамысовна

 

40.

Абжапарова Лизия Сундетовна

 

41.

Вадимқызы Данагүл

 

42.

Даулетярова Эльмира Нурболатовна

 

43.

Досниязов Руслан Узакбаевич

 

44.

Егеубаев Ануар Баймамбетұлы

 

45.

Ерлепесова Гульнара Рахимжановна

 

46.

Ертуганова Гульшат Жакиповна

 

47.

Жакиева Жайнагуль Абилкадировна

 

48.

Күзенов Дамир Габделгалимовна

 

49.

Касенов Меир Асетович

 

50.

Қалжан Айдана Мылтыкбайқызы

 

51.

Құрманалина Гульнара Салимгереевна

 

52.

Мухатова Гульнара Сатыбалдыевна

 

53.

Салихова Акмарал Досановна

 

54.

Саржанова Райля Рахимжановна

 

55.

Сарбасова Айгуль Андакуловна

 

56.

Серікқызы Аңсаған

 

57.

Сейдалы Жасұлан Берікұлы

 

58.

Таганов Баубек Еркинович

 

59.

Тебенова Бакыт Амангалиевна

 

60.

Тагитаева Айдана Салауатқызы

 

61.

Тұрмыс Ербол Бисенбайұлы

 

62.

Успанова Асия Жуанышевна

 

63.

Утегенова Асель Халидоллаевна

 

64.

Шаманова Жаннат Тимуровна

 

65.

Шамуратов Еркин Сарымович

 

66.

Хасиданова Асель Бакытовна

 

 

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2007-2008 оқу жылы

1.

Бабаева Айнур Салмановна

 

2.

Байбозов Еркебулан Саукенович

 

3.

Есенкулов Азамат Ниязбекович

 

4.

Жиенбаева Асем Женсовна

 

5.

Казкеева Арайлым Руслановна

 

6.

Канатов Бейбит Женисович

 

7.

Конысбаеваа Асемгуль Еркиновна

 

8.

Коспамбетова Айгерим Нурлановна

 

9.

Корбанов Акжол Муратбекович

 

10.

Кушкенбаев Бекжан Едегеевич

қайтыс болды

11.

Мирманов Ербол Жұмабекұлы

 

12.

Мурзалина Акбота Саматовна

 

13.

Нугманов Омир Мирасович

 

14.

Нуркасимова Айгерим Ербулатовна

 

15.

Нуртазина Асель Коблановна

 

16.

Өтебалина Ақтолқын Тілеубайқызы

 

17.

Салиева Алия Косимовна

 

18.

Рыскалиев Аслан Жайсанович

Ситал-2, жұмысшы, Ақтөбе қаласы

19.

Саттаров Азат Шалванович

 

20.

Сексенбаев Алиби Узакбаевич

 

21.

Спанов Азамат Наурызбаевич

 

22.

Сулейменова Арай Жаркиновна

Каспий банк аға менеджер,

Ақтөбе қаласы

23.

Хисанов Алмас Кайратович

 

24.

Умарова Мейрамгуль Маликовна

 

25.

Абдрахманова Гульдаурен Нурановна

 

26.

Алдабергенов Сергей Асылканович

Еуразия ұлттық университеті, мұғалім, Астана қаласы

27.

Абишев Аршат Муратович

 

28.

Айыпов Нуржан Нурллаевич

АЗФ жұмысшы, Ақтөбе қаласы

29.

Ахметкереева Актоты Айдынгалиевна

 

30.

Бакитжанова Гульнар Анарбековна

 

31.

Байбулов Дамир Оразгалиевич

 

32.

Баубеков Сакен Женисбекович

 ИП "Жантəңірі, фотостудия,

Ақтөбе қаласы

33.

Букенбаев Асылбек Арстанбекович

 

34.

Дайров Дамир Серикович

 

35.

Жаумбаев Мират Мухтарович

 

36.

Жубанышева Жадыра Сагинаевна

 

37.

Исаева Асель Темирхановна

 

38.

Исембаев Жанибек Утепбергенович

КДТС, Ақтөбе қаласы

39.

Калдыбеков Ерлан Мадетжанович

 

40.

Қадырғалей Сағидолла Қадырғалейұлы

Нурбанк, Ақтөбе қаласы

41.

Каиров Алибек Максудович

 

42.

Койшыбаев Абылайхан Камбаралиевич

 

43.

Кумекбаева Самал Астановна

 

44.

Нұрлыбек Шаттық Нұрлыбекқызы

ВТБ менеджер кредитование,

Ақтөбе қаласы

45.

Нурсултанов Абылайхан Бауыржанулы

 

46.

Нурымов Сырлыбек Сакенович

 

47.

Маратқызы Самал

косметолог, Ақтөбе қаласы

48.

Маханов Нурлан Есенгалиевич

жүргізуші, Ақтөбе қаласы

49.

Омарова Мадина Кушербаевна

 

50.

Сұлтанов Азамат Абайұлы

Ақтөберентген, Ақтөбе қаласы

51.

Танирбергенова Гуьниса Куанышбаевна

"Сенім" клиникасы кассир,

Ақтөбе қаласы

52.

Тажибаев Максат Бактыбаевич

 

53.

Тржанова Меруерт Елеусизовна

 

54.

Тынысбаев Магзам Бахитжанович

 

55.

Улюкова Гүлден Бектемировна

Инженер, Астана қаласы

56.

Уналбекова Жанат Маратовна

Forte bank, Ақтөбе қаласы

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2008-2009 оқу жылы

1.

Ақшолақов Төлеген Сансызбайұлы

 

2.

Ахметова Айгерім

Бала күтімінде, Шалқар қаласы

3.

Балашова Назира Асылханқызы

№16 мектеп ПДО, Ақтөбе қаласы

4.

Досниязова Асель Узакбаевна

Бала күтімінде

5.

Жаңаберген Дана Теміржанқызы

 

6.

Казенова Гаухар Ерлановна

ТОО "Адал Инвест Company" главный бухгалтер

7.

Каиров Турегали Сергеевич

 

8.

Кенесарина Асима Болатовна

 

9.

Қауыпбаева Раушан Салауатқызы

"Гүлдаурен" б/б, орыс тілі пəні əдебиеті

10.

Матаева Гульаим Турехановна

СНПС-АМГ УОПиТ секретарь

11.

Мурзатлеуова Гульнура Ерболатовна

 

12.

Мусин Данияр Нурланович

 

13.

Смайлов Нурсултан Бакыткалиулы

 

14.

Сырымбетова Меруерт Сериккызы

Бала күтімінде, Алматы қаласы

15.

Туребекова Алтын Азаматовна

 

16.

Тайжанов Берик Габитович

Əскери қызметкер, Алматы қаласы

17.

Шуиншалин Абзал Ербулатович

 

18.

Акжигитова Асель Алматовна

Мега Шығыс, жеке кəсіпкер

19.

Арынбек Азат Жолбарысұлы

Алматы магистратура

20.

Бектемисов Асет Жалгасбаевич

 

21.

Бектемисова Асемкуль Жалгасбаевна

 

22.

Буркуталина Фариза Галимжановна

парикмахер

23.

Даулетова Умет Махмудовна

Банк "Казком", менеджер

24.

Дуйсенова Алтынай Куттымуратовна

декретте

25.

Ергалиев Нурсултан Сансызбаевич

 

26.

Жарылғапова Салтанат Байжанқызы

Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік мед.университет, 7 курс интерн акушер-гинеколог

27.

Жанжанов Мирас Амандыкович

АЗФ металлург, жұмысшы

28.

Жугунусова Айдана Райымбековна

Үйде

29.

Жумамуратов Жанибек Мандыбаевич

жолсерік

30.

Кадралин Мират Марсұлы

НСПС

31.

Казыбаев Нурлыбек Аслбекович

 

32.

Қамысбаев Нұрдəулет Болатұлы

 

33.

Карабалин Айдар Бакытжанович

Брокерский контора

34.

Кемалова Айсауле Амангоскызы

бала күтімінде

35.

Киманова Алия Аббатовна

 

36.

Көптлеуов Нұрбек Муктарович

 

37.

Куанышев Баубек Муктарович

 

38.

Кумарова Жанар Канатовна

 

39.

Қабиев Думан Жетпісбайұлы

 

40.

Қамбарəліқызы Құралай

Қытайда оқиды

41.

Мунлыков Алмас Талгатович

 

42.

Тажгулов Серик Мураткалиевич

 

43.

Тажниязова Диляра Онгарсыновна

 

44.

Туреханов Арыстан Андакулулы

 

45.

Улюкова Асель Бектемировна

Астана, Образ центр Алас-тур менеджер

46.

Утарбаева Айнур Темиргалиевна

бала күтімінде

47.

Хасенов Даурен Гилметденович

ДВД милиционер

48.

Юсупов Кайрат Каиргалиевич

 

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2009-2010 оқу жылы

1.

Айбеков Сапарбек Айбекулы

АЗФ, металлург, Ақтөбе қаласы

2.

Айкенова Нурия Еркиновна

Магистратура , г.Уфа

3.

Айнадинов Еркебулан Сарсенбайулы

Прокуратура, заңгер, Ақтау қаласы

4.

Аймағамбетов Асыланбек Тугелбайулы

Батыс Эко проект., эколог

5.

Аусаров Раимбек Сабиржанович

 

6.

Букенбаева Арайлым Артуровна

 

7.

Джантаева Кунсулу Мирболатовна

Жұмыссыз

8.

Есентемиров Нурсултан Жаксылыкович

 

9.

Ергалиев Нурсултан Ракатулы

 

10.

Жансейтов Азамат Талгатулы

 

11.

Жарылқасынов Əсет Жоламанұлы

Қ.Жұбанов ат. АӨМУ, ІІ курсАқтөбе қаласы

12.

Кушекбаева Айгерим

Жұмыссыз

13.

Куаныш Алишер Саматулы

 

14.

Калжанов Асылбек Темирланович

 

15.

Молдамұратов Медет Бағланұлы

 

16.

Нұранова Дайана Маликкызы

Магистратура, Қытай

17.

Нуртазин Айбек Кобланович

 

18.

Тарғынов Əмірхан Өмірзақұлы

Магистратура

19.

Төлеген Əсел Бақытжанқызы

 

20.

Тулеуова Куралай Жалгасовна

 

21.

Теміров Нұржан Құрманғазыұлы

 

22.

Тлегенов Ануарбек Уразгалиевич

Жұмыссыз, Атырау қаласы

23.

Сапиева Дина Қанатқызы

Жұмыссыз, Орал қаласы

24.

Сахиева Жанна Мақсатқызы

Облыстық, əкімшілік, маман

25.

Сырбаева Багдат Аянкызы

Жұмыссыз

26.

Шамғонов Азамат Рахымұлы

АЗФ, металлург

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2010-2011 оқу жылы

1.

Айдын Мейірлан Ерболатұлы

 

2.

Ақтаев Нұрбол Райымбайұлы

 

3.

Байжанұлы Мархаббат

 

4.

Жумагалиев Алибек Нагашыбайулы

 

5.

Қазкенов Нурболат Сабрұлы

 

6.

Каниева Нуржамал Аслбекқызы

 

7.

Казмагамбетов Наурызгали

 

8.

Құдайбергенова Ырысалды Жалғасқызы

 

9.

Кыныртаева Мөлдір Ардаққызы

 

10.

Лекерова Адина Меделханқызы

 

11.

Мамбетали Анаргул Сериковна

 

12.

Махмутова Саида Умирбековна

 

13.

Молдашев Газиз Нурланович

 

14.

Мухамбетова Гаухар Нурмановна

 

15.

Мұқанғалиева Гүлжанат Теміржанқызы

 

16.

Мүлкаманова Айгерім Жарылғасынқызы

 

17.

Нажмадинова Альбина Канатовна

 

18.

Уразаев Адильхан Базаргалиевич

 

19.

Рейс Ерлан Ермуратович

 

20.

Рыскелді Жаңагүл Нұрболатқызы

 

21.

Сəтенов Төлеген Қажымұқанұлы

 

22.

Темірғалиева Айнұр Темірғалиқызы

 

23.

Тлегенов Алтаир Аскарулы

 

24.

Төлеген Роман Кенжетайұлы

 

25.

Удербаева Алия Мулдагалиқызы

 

26.

Үдербаев Талғат Молдағалиұлы

 

27.

Шарафудинов Ануар Алтайулы

 

28.

Ығылманов Ерсұлтан Боранбайұлы

 

29.

Əбдрахманова Айдана Аманжолқызы

магистратура, г. Москва

30.

Баймуханов Алдияр Арманулы

ТОО"Технокран"

дефектоскопист, 2 уровня, Ақтөбе қаласы

31.

Бектемисов Азамат Жалгасбайулы

 

32.

Ботай Айнамкөз Жолбергенқызы

студент, медакадемия, Ақтөбе қаласы

33.

Дəулетов Азамат Махмутұлы

ТОО"Анвар" оформительбухгалтер, Ақтөбе қаласы

34.

Еркимбаев Ержан Адильханович

 

35.

Ермагамбетова Акгул Бауыржанқызы

Əділет департаменті, іс жүргізуші, Ақтөбе қаласы

36.

Қадымбергенова Жансая Жеңісқызы

Новоальжан.мелькомбинат, офис-менеджер, Ақтөбе қаласы

37.

Каиров Багдат Санатұлы

АООФК "Актобе"

38.

Кайыргазин Куанышбек Уринбасарович

 

39.

Калиева Гүлзат Саматовна

ТОО"Cosman TS" бухгалтер

40.

Койшигулова Камшат Акылбековна

дүкенші, кітап дүкені, колхоз базары

41.

Куанышев Нурбек Муктарович

ДВД Актөбе облысы, инженер

42.

Кубашева Раушан Мараткызы

медсестра, Атырау қаласы

43.

Кұлсарина Гүлмарал Серікқызы

№32 мектеп, мұғалім, Ақтөбе қаласы

44.

Кушкарбаева Асылгуль Кобескызы

 

45.

Мереева Айдана Ыбраймқызы

 

46.

Мүсенов Асет Максатулы

 

47.

Назаров Елшат Мырзағалиұлы

КНБ РК аналитик, Астана қаласы

48.

Наротов Фарход Ғабидоллаұлы

мұғалім, психолог, Новый орта мектебі, Ақтөбе қаласы

49.

Тагашев Диас Жаксылыкулы

жұмыссыз

50.

Теміржан Ұлболсын Теміржанқызы

 

51.

Торемуратова Айман Нурсултанкызы

Іле аудандық білім бөлімі, кадр бөлімі, Алматы облысы

52.

Утеген Куралай Мураткызы

бала күтімінде

53.

Утегенова Айгерим Халидоллакызы

Ақтөбе облыстық əкімшілігі ісжүргізуші

54.

Шаутенов Қайрат Аманғалиұлы

 

55.

Шүйіншалин Алмас Ерболатұлы

 

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2011-2012 оқу жылы

1.

Абдрахманов Абай Аманжолұлы

 

2.

Аизбаева Айсұлу Жангерейқызы

 

3.

Əмит Ғибрат Ақылбекұлы

 

4.

Букенова Айгуль Такеновна

 

5.

Дауылбаева Салтанат Аманқызы

 

6.

Дүйсенова Жұлдыз Ерболатқызы

Шалқар қаласы

7.

Еркебуланов Темірлан Нұрланұлы

 

8.

Ерназарова Диляра Абаевна

 

9.

Жаксылыков Мейрамбек Сағынайұлы

 

10.

Джамбулова Айгерим Мирамбековна

 

11.

Жанабергенова Салтанат Жанатайқызы

 

12.

Жолмағамбетов Мирас Тулюкалиұлы

əскерде

13.

Жұмағазина Бақытнұр Өтешқалиқызы

 

14.

Кадралина Инжу-Маржан Марсовна

 

15.

Кəрім Думан Сəлімұлы

 

16.

Қазен Мурат Ерланұлы

 

17.

Қайыржанова Гауһар Мақсұтқызы

 

18.

Койшина Самал Маратовна

 

19.

Қонысов Райымбек Нұрлыбекұлы

 

20.

Курмангазина Зарина Тулегеновна

 

21.

Мамбетрзаев Бақыт Есенкелдіұлы

 

22.

Марсов Əлішер Фархатұлы

 

23.

Маханова Мария Есенгалиевна

 

24.

Сембаева Ботагоз Бердалыевна

 

25.

Тахауов Мадияр Қасымжанұлы

 

26.

Умбеталиева Куралай Утемураткызы

 

27.

Шалғынбекұлы Əділет

 

28.

Аймагамбетов Азат Бакытулы

Компьютер клубы, оператор,

Ақтөбе қаласы

29.

Айтереков Асхат Айтқалиұлы

 

30.

Алданазарова Шынар Кудайбергенкызы

 

31.

Абишева Гульназ Мусеновна

 

32.

Əбдіғани Сағадат Жұмаханұлы

Атырау мұнай жəне газ университеті, теніз техникасы жəне технологиялары мамандығы, 5 курс

33.

Батырбаев Будабай Бакытжанович

 

34.

Жакатаева Асемай Саулаубековна

 

35.

Жансейітова Дариға Талғатқызы

жұмыссыз

36.

Жанбулатова Динара Жанбулатовна

 

37.

Жанбырбаев Асланбек Бауыржанұлы

 

38.

Жетегенова Ақгүл Нұрболатқызы

М.Оспанов мед.университет,

 5 курс

39.

Жұмағали Ербол Нұрбергенұлы

 

40.

Көптілеуова Гүлбану Маратқызы

 

41.

Куптлеу Гүлсезім Батырғалиқызы

 

42.

Карагулов Даурен Русланулы

 

43.

Қароқова Гүлдана Талғатқызы

 

44.

Мажитова Айнур Манарбеккызы

 

45.

Мажитов Адлет Русланович

 

46.

Максутов Бахтияр Даниярович

 

47.

Нажмадинова Айда Канатовна

 

48.

Нұрманов Ержан Қайратұлы

АО "Алматы əуежайы", авиотехник

49.

Нұралы Мирбек Ақылбекұлы

 

50.

Сəндібеков Ерболат Молдахметұлы

"Мерей" базары, сатушы

51.

Сүндетов Рүстем Қарасайұлы

 

52.

Сисенбина Гаухар Акшакызы

бала күтімінде

53.

Тағыбергенов Еркебұлан Əшірбекұлы

"Тынышбаев атындағы көлік жəне коммуникация академиясы", радиотехника телекоммуникация

54.

Төлегенов Бекболат Бердығалиұлы

 

55.

Тулеуова Орынгул Аслановна

Ақтөбе Зауыт полиция бөлімі, инспектор

56.

Тұрланов Нұрсұлтан Жұмажанұлы

Əділет басқармасы, инспектор

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2012-2013 оқу жылы

1.

Айжарикова Əсел Орманғалиқызы

Қ.Жұбанов ат. Мемлекеттік аймақтық унив.

2.

Атлашева Аида Еркенкызы

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия университеті

3.

Əжібаева Гауһар Мақсатқызы

Қазақ экономика қаржы жəне халықаралық сауда унив.

4.

Əлмұратов Арман Асқарұлы

Рига универстеті

5.

Əміржан Кенесары Саламатұлы

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия университеті

6.

Базарбаев Абай Сəбитұлы

Қ.Жұбанов атындағы Аймақтық

Мемлекеттік университеті

7.

Бокушева Салтанат Ерланкызы

Қытай Тянь Щи колледж

8.

Жанабергенов Манас Жанатайұлы

Қ.Жұбанов атындағы Аймақтық

Мемлекеттік университет

9.

Жулмагамбетова Актолкын Орынбасаркызы

Қ.Жұбанов атындағы Аймақтық

Мемлекеттік университет

10.

Имагамбетов Манас Абайбекулы

Қ.Жұбанов атындағы Аймақтық

Мемлекеттік университет

11.

Қалиев Еркебұлан Саматұлы

Қ.Жұбанов атындағы Аймақтық

Мемлекеттік университет

12.

Калмагамбетов Думан Бижанович

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия университеті

13.

Муханбедьярова Асель Романкызы

Қ.Жұбанов атындағы Аймақтық

Мемлекеттік университет

14.

Наурызов Ануар Жумагалиевич

Ақтөбе қаласы С.Бəйішев атындағы университет

15.

Нашанова Əсем Ертайқызы

Қ.Сəтбаев атындағы Қазақ ұлттық университеті

16.

Сəрсенғалиұлы Исатай

Қ.Жұбанов атындағы Аймақтық

Мемлекеттік университет

17.

Сайлауов Аслан Ғалымжанұлы

əл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті

18.

Таласбаева Гүлназ Сарсенғалиқызы

Қ.Жұбанов атындағы Аймақтық

Мемлекеттік университет

19.

Тоганасова Таншолпан Адиловна

Абай ат. Университеті

20.

Шамғонова Сəлима Рахымқызы

М.Оспанов атындағы мед.академия

21.

Шолтай Нурлыбек Акылбекович

Қ.Жұбанов атындағы Аймақтық

Мемлекеттік университет

22.

Абишев Талгат Муратбекович

Астана қаласы

23.

Азамат Азат Асыланбекұлы

АЗФ

24.

Алиев Алмат Саматұлы

Жұмыссыз

25.

Аманкелді Азамат Аманкелдіұлы

Жұмыссыз

26.

Акимбаева Айгерим Максатовна

Ақтөбе қаласы Мед.академия, 5 курс

27.

Əмитова Салтанат Əлібиқызы

Жұмыссыз

28.

Ерғали Мөлдір Рақатқызы

Жұмыссыз

29.

Ержанов Алмат Есетович

Жұмыссыз

30.

Жалгасбай Гульнур Хисамаддинкызы

Жұмыссыз

31.

Жаманбаев Асхат Жарасұлы

Ақтөбе қаласы Бəйішев университеті, 5 курс

32.

Кенжеғұл Əсет Елеусізұлы

Жұмыссыз

33.

Кушкарбаев Мурат Кобесович

Жұмыссыз

34.

Қараев Дəурен Айдарханұлы

Жұмыссыз

35.

Қопал Медет

Ақтөбе қаласы Жұбанов университеті, 2 курс

36.

Назарова Кайша Серикбаевна

Жұмыссыз

37.

Нұрлыбек Ұлжан Нұрлыбекқызы

Жұмыссыз

38.

Омарова Назым Нұрлықызы

Ақтөбе қаласы Мед.универсиет, 5 курс

39.

Сағынай Мирболат Мұхтарұлы

Жұмыссыз

40.

Сисенбаева Меруерт Амандыковна

Жұмыссыз

41.

Сұлтанов Берік Талғатұлы

Жұмыссыз

42.

Молдабеков Мейірлан Мирболатұлы

М.Оспанов атындағы

Мед.университеті, 5 курс

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2013-2014 оқу жылы

1.

Айдарбекова Əсем Айдарбекқызы

Гумилев атындағы ЕНУ

2.

Азберген Тамырлан Берікұлы

Солтүстік-Батыс Сиань университеті

3.

Асыланұлы Арсен

Қ.Жұбанов атындағы АМӨУ

4.

Багитова Айдана Юрийқызы

С.Бəйішев атындағы университет

5.

Баянет Лəззат Баянетқызы

Абылай хан атындағы қазақ халық-қ қатынаст жəне əлем

6.

Бисен Асылзат Шоқанқызы

С.Бəйішев атындағы университет

7.

Елеусізова Гүлбақыт Асылбекқызы

Əл-Фараби атындағы ұлттық университеті

8.

Елубаев Жандос Темирбекович

Гумилев атындағы ЕНУ

9.

Ерланова Диана Ерлановна

Қ.Жұбанов атындағы АМӨУ

10.

Копабаева Аягуль Мейрамгалиевна

Қ.Жұбанов атындағы АМӨУ

11.

Мамбетрзаев Қайрат Есенгелдіұлы

Гумилев атындағы ЕНУ

12.

Мендыбаева жансая Серікқызы

М.Оспанов атындағы БМУ

13.

Өтегенов Темірхан Русланұлы

Қазақ мемлекеттік университеті

14.

Сағиева Айнұр Жарқынқызы

Қ.Жұбанов атындағы АМӨУ

15.

Саматова Əсел Саматқызы

Қ.Жұбанов атындағы АМӨУ

16.

Сəду Жансая Таңатарқызы

Қазақ инженерлік техникалық унив.

17.

Сəлім Марина Сəлімқызы

Қ.Жұбанов атындағы АМӨУ

18.

Сұлтан Есет Абайұлы

М.Оспанов атындағы БМУ

19.

Тажаяков Ержан Нуржанович

С.Сейфуллин атындағы аграрлық техникалық университеті

20.

Темірхан Рустам Нұрболатұлы

Нұр унив

21.

Төлебаев Еркебұлан Кенжеғалиұлы

Қазақ экон., қаржы жəне халықлық сауда университеті

22.

Түйтебай Əсем Бекетқызы

Қ.Жұбанов атындағы АМӨУ

23.

Əміржан Айым Саламатқызы

Гумилев атындағы ЕНУ

24.

Аусарова Гульнур Сабиржановна

С.Бəйішев атындағы университет

25.

Əлденова Əйгерім Еркінқызы

Қ.Жұбанов атындағы АМӨУ

26.

Байсалбаева Назерке Бауыржанқызы

Алматы техникалық университет

27.

Балашов Батыржан Асылханұлы

С.Бəйішев атындағы университет

28.

Бертлеуова Асель Ракимжановна

Қ.Жұбанов атындағы АМӨУ

29.

Жандос Лейла Жандосқызы

Тон Джи университеті

30.

Комашев Данияр Жомартович

С.Демирел атындағы университет

31.

Кожалина Гүлшара Утегенқызы

Ақтөбе байланыс техникумы

32.

Қайырмұхан Нұржан Қайыржанұлы

С.Бəйішев атындағы университет

33.

Молдашев Бақытжан Асылханұлы

С.Бəйішев атындағы университет

34.

Мұханбетжанова Саяжан

Шынболатқызы

Əл-Фараби атындағы ұлттық университеті

35.

Нурлыбекова Айдана Болатқызы

Қ.Жұбанов атындағы АМӨУ

36.

Сайлау Əдина Едігеқызы

С.Бəйішев атындағы университет

37.

Сартова Алехандра Аманкельдиевна

Гумилев атындағы ЕНУ

38.

Сатыбалдиев Айдос Гаинулы

М.Оспанов атындағы БМУ

39.

Сахиева Жулдыз Максатовна

М.Оспанов атындағы БМУ

40.

Саден Ернар Еркінұлы

КазАгро техникалық

41.

Темірғалиев Телнұр Темірғалиұлы

жуниверситетіұмысшы

42.

Тулепова Жансулу Жумажановна

Гумилев атындағы ЕНУ

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2014-2015 оқу жылы

1.

Асхатқызы Меруерт

С.Бəйішев атындағы университет

2.

Алкуатова Гүлдана Амангелдықызы

Қ.Жубанов атындағы университет

3.

Атраубаев Əділ Айтенбекұлы

С.Бəйішев атындағы университет

4.

Əбдиева Шолпан Кенжегалиевна

Жəңгірхан атындағы БКУ

5.

Баянбаев Қуаныш Теміржанұлы

Қ.Жубанов атындағы университет

6.

Бектайызова Эленора Берікқызы

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық универсиеті

7.

Джантаева Гаухар Мирболатовна

Əл – Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті

8.

Есенғалиев Нұрболат Жұмағалиұлы

С.Бəйішев атындағы университет

9.

Жанабергенов Мухаммедали Макшатулы

Қ.Жубанов атындағы университет

10.

Жүргенбай Дархан Темірланұлы

М.Оспанов атындағы БМУ

11.

Исмагулова Лунара Нурланқызы

Қ.Жубанов атындағы университет

12.

Кенесов Данияр Нурлыбекович

Алматы энергетика байланыс университеті

13.

Кинеева Айдана Муратбековна

Еуразия Ұлттық университеті

14.

Күзембай Рамазан Құрманбайұлы

Қ.Жубанов атындағы университет

15.

Қуанышбаева Əсем Хамитқызы

Қ.Жубанов атындағы университет

16.

Қуанышбаева Əсел Хамитқызы

М.Оспанов атындағы БМУ

17.

Молдашева Перизат Асылханқызы

Теміржол колледжі

18.

Мусатаева Гүлдана

Заң коледжі

19.

Нұрымова Үмітжан Сəкенқызы

Орал педагогикалық инст

20.

Пірімбет Инабат Максымбергенқызы

Теміржол колледжі

21.

Рахметов Арман Сайлаубекұлы

Қ.Жубанов атындағы университет

22.

Сағынаев Жанболат Мұхтарұлы

М.Оспанов атындағы БМУ

23.

Сайлауов Нурбол Едігеұлы

ҚазНТУ

24.

Саудаев Еркебұлан Ерболұлы

Қ.Жубанов атындағы университет

25.

Салиева Айнұр Ерланқызы

Қ.Жубанов атындағы университет

26.

Сайымова Аружан Есейқызы

Медицицналық колледжі

27.

Таласбаев Жеңіс Сарсенғалиұлы

Қ.Сəтпаев атындағы Қазақ ұлттық зерттеу универсиеті

28.

Тулешов Сырым Сайманулы

Қ.Жубанов атындағы университет

29.

Тлегенова Айсулу Уразгаликызы

Қ.Жубанов атындағы университет

30.

Тасболат Аянна Ерланқызы

Əл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық универсиеті

31.

Шакирова Камилла Максатовна

РiverPoint Dudar оқу орталығы (колледж)

32.

Избасаров Асылжан Жанбулатулы

Еуразия Ұлттық универсиететі

33.

Айкенов Аят Еркинович

Қ.Жубанов атындағы университет

34.

Аманғалиев Əлішер Аманғалиұлы

АПК

35.

Ақмырза Сұлтанбек Бауыржанұлы

АПК

36.

Əбдіхалық Сырлыбек Ақмəдиұлы

Қ.Жубанов атындағы университет

37.

Əмитов Бақдəулет Əлібиұлы

АУЭС

38.

Байдулла Нуралем Ерланулы

АО межд.университет информационных технологии

39.

Батырханов Қуаныш Əсетұлы

КазАТК

40.

Билисбаева Алтынай Куатовна

Аграрный университет

41.

Битанова Ақсая Сағындыққызы

Қ.Жубанов атындағы университет

42.

Жолдас Илияс Женисұлы

Қ.Жубанов атындағы университет

43.

Жолдасова Сымбат Жансұлтанқызы

Медицицналық академия

44.

Жолмұрат Əділет Ғалымжанұлы

КазНТУ

45.

Жубанышева Фатима Саматовна

Қ.Жубанов атындағы университет

46.

Жұмағазина Зəмзагүл Ержанқызы

Қ.Жубанов атындағы университет

47.

Жумаев Алмас Турарбекович

Жəңгірхан атындағы БКУ

48.

Кижтаев Сұңғат Абзалұлы

Қ.Жубанов атындағы университет

49.

Құттығаева Ақторғын Əлібекқызы

Жəңгірхан атындағы БКУ

50.

Макашева Гаухар Араловна

Қ.Жубанов атындағы университет

51.

Махсұтова Айгүл Даниярқызы

Қ.Жубанов атындағы университет

52.

Мамаева Жанна Сериковна

М.Оспанов атындағы БМУ

53.

Мирманов Азамат Жұмабекұлы

АПК

54.

Нагым Улболсын Акилбайқызы

Канадский КИПЭ

55.

Өтеген Мырзахан Русланұлы

М.Өтемісов атындағы универсиетет

56.

Өтемісов Əділет Сауықұлы

Көлік жəне транспорт комуникациялық универсиеті

57.

Пангереев Нуржан Нурланович

КазНТУ

58.

Сəдуақас Жасұлан Ерболатұлы

Қ.Жубанов атындағы университет

59.

Серікова Ақораз Асхатқызы

Қ.Жубанов атындағы университет

60.

Тулетова Шолпан Маратқызы

Қ.Жубанов атындағы университет

61.

Успанова Аяжан Сабыржановна

КазНТУ

62.

Хамит Сағындық Қайратұлы

Кадетский корпус

63.

ЫсқақАйдар Айдынғалиұлы

С.Бəйішев атындағы университет

64.

Алниязов Нарынбай Сержанұлы

Қ. Жұбанов атындағы университет

65.

Амир Ерлан Камалиевич

С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті

66.

Бердінғаров Алмат Наурызбайұлы

Қ. Жұбанов атындағы университет

67.

Кубенова Алина Саятқызы

Қазақ Ұлттық Еуразиялық университеті

68.

Сапар Бексұлтан Айдынғалиұлы

Қытай мемлекеті, Хуадун қаласы, Мұнай университеті

69.

Сабанбаева Камила Мейрамбайқызы

Қ. Жұбанов атындағы университет

70.

Сисенбина Лаура Акшакызы

Қ. Жұбанов атындағы университет

71.

Сағынышов Ғалым Русланұлы

М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік жəне коммуникациялар академиясы

72.

Умирова Арайлым Аскаровна

Қ. Сатпаев атындағы Қазақ Ұлттық техникалық зерттеу университеті

73.

Шанаева Данагүл Темірғалиқызы

Қ. Жұбанов атындағы университет

74.

Шарипова Айдана Сериковна

Қ. Жұбанов атындағы университеті

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2015-2016 оқу жылы

1.

Айтуганов Айхан Мейрамбекұлы

С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті

2.

Алибекова Асемгуль Елеусизқызы

Қытай технология университеті

3.

Əбенов Ақжол Нұрболатұлы

Зап.Каз.агротехн.университет

4.

Əлденов Ерасыл Еркінұлы

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе ӨМУ

5.

Елғондин Ерқоныс Болатбекұлы

Каз АТК

6.

Жақсыбаев Мукагали Файзуллаевич

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе ӨМУ

7.

Жанабеков Кудайберген Канатович

С.Баишев атындағы университет

8.

Жумиев Нурсултан Жумиевич

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе ӨМУ

9.

Мыңбаева Анара Ардаққызы

Қ.Жұбанов атындағыАқтөбе ӨМУ

10.

Нураддинова Айдана Нуржановна

Қ.Жұбанов атындағыАқтөбе ӨМУ

11.

Нұралы Қуаныш Балғалиұлы

Қ.Жұбанов атындағыАқтөбе ӨМУ

12.

Оразғалиев Ерұлан Балғалиұлы

М.Өтемісов атындағы университет

13.

Зинуллин Айдос Есенжанович

Каз НТУ

14.

Қойшекен Бекайдар Ақанұлы

С. Баишев атындағы университет

15.

Мажитова Гаухар Мураткалиқызы

əл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті

16.

Мəлік Диас Сансызбайұлы

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе ӨМУ

17.

Мешитбаева Асемгуль Панасыновна

Баишев университет

18.

Серикова Альбина Сакеновна

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе ӨМУ

19.

Такылова Сансулу Тураровна

 

20.

Умбетова Айжан Бериковна

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе ӨМУ

21.

Шаденов Бектас Шынтасұлы

Қазақ ұлттық аграрлық университеті

22.

Шукенова Мадина Кайратовна

Нар.хоз институт, Алматы

23.

Ермагамбет Ботагөз асылбекқызы

Московский технологияеский университет

24.

Калжан Ляззат Шойынкызы

Қытай Ханжуой Дианаси

25.

Мажитова Нұрай Нұрланқызы

 

26.

Аймағамбетов Дамир Саулебайұлы

С.Байшев атындағы Ақтөбе

Университеті

27.

Амандыков Сакен Нурболатулы

Азаматтық авиация академиясы

28.

Əбдиев Нұржан Кенжеғалиұлы

С.Байшев атындағы Ақтөбе

Университеті

29.

Баймуханов Алишер Абаевич

Қ.Сəтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университеті

30.

Боран Гульнар Камаладинкызы

С.Байшев атындағы Ақтөбе

Университеті

31.

Буркитбаев Гафур Канатулы

Азаматтық авиация академиясы

32.

Ерболатов Ерболсын Нұрталапұлы

Қ.Сəтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университеті

33.

Жумабаева Эльмира Ерлановна

С.Байшев атындағы Ақтөбе

Университеті

34.

Жуынтаев Райғани Ғаниұлы

əл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті

35.

Кабдулова Айя Бауржанкызы

Чанжоу Университет, Қытай

36.

Кадиров Айдын Владимирович

əл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті

37.

Казмуханов Максат Рашидулы

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университеті

38.

Калдымуратов Адиль Нуртасулы

С.Байшев атындағы Ақтөбе

Университеті

39.

Кобжанов Дулат Серикович

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университеті

40.

Кокшин Райымбек Берикбаевич

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университеті

41.

Кулмагамбетова Дина Данияровна

С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті

42.

Құттығаев Тоқтар Əлібекұлы

С.Байшев атындағы Ақтөбе

Университеті

43.

Мақашев Арман Жарасұлы

Каз АТК

44.

Махимов Есет Кайратулы

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университеті

45.

Муратова Жанэль Муратовна

Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті

46.

Найзабек Сезім Асланбекқызы

Медициналық колледж

47.

Сарсенбай Анес Кайратулы

Қазақ бас сəулет-құрылыс академиясы

48.

Хайруллина Айгерим Нурболаткызы

Л.Н.Гумилев атындағы

Еуразия ұлттық университеті

49.

Шəмшиева Əсем Əлімғалиқызы

Л.Н.Гумилев атындағы

Еуразия ұлттық университеті

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2016-2017 оқу жылы

1.

Айсұлтан Батырхан Айбатұлы

Экономика және қаржы басқару институты, Қазан

2

Бакиева Гульбина Болатовна

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

3

Елгондиев Альфараби Жомартұлы

С.Бәйішев атындағы университет

4

Ержанова Фариза Сериковна

Алматы Нархоз университеті

5

Жанабергенова Айбиби Макшаткызы

Алматы Азаматтық авиация академиясы

6

Жауынбаева Жазира Асылбекқызы

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

7

Калабаев Айдар Ерланович

Ақтөбе медицина колледжі

8

Қарасаева Аружан Есімқызы

Алматы технологиялық университеті

9

Қонаров Ербол Бауыржанұлы

Т.Жүргенов атындағы Өнер академиясы

10

Максутов Адил Амантаевич

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

11

Нұрмағанбетова Ақмарал Сәбитқызы

Әл-Фараби атындағы ҚҰУ

12

Наурызғали Есет Қайратұлы

Алматы менеджмент университеті

13

Рамазан Айман Қайсақызы

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

14

Сариев Даулет Айдосұлы

Алматы Азаматтық авиация академиясы

15

Сулейменова Акниет Жаркинкызы

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті

16

Тажмағанбетова Дания Асланқызы

Алматы Нархоз университеті

17

Тугулгалиева Адина Исатаевна

Әл-Фараби атындағы ҚҰУ

18

Тыныштык Алишер Онерулы

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

19

Айнадин Нұрдаулет Сарсенбайұлы

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

20

Әлім Аида Ануарбекқызы

Алматы Менеджмент университеті

21

Бекболат Меирбек Асхатулы

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

22

Биқожин Бекзат Биқожаұлы

Ақтөбе политехникалық колледж

23

Ермағамбет Раушан Асылбекқызы

Әл-Фараби атындағы ҚҰУ

24

Жасұланұлы Мақсат

Ақтөбе политехникалық колледж

25

Жаубатырова Амина Талғатқызы

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

26

Идирисова Гүлим Иргизбайкызы

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

27

Кабдрахимова Альмира Елдосовна

С.Асфендияров атындағы медицина университеті

28

Каирова Айнур Руслановна

Алматы Нархоз университеті

29

Кеулімжай Иса Ерсайынұлы

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

30

Кунтуаров Абзал Раймбекулы

Рудный индустриалды институты

31

Курмагалиев Аманжол Азаматович

КазУЭФМТ

32

Қуанышбаев Исламбек Хамитұлы

«Тарлан»,(жүргізушілік курсы)

33

Маратқызы Дана

Алматы технология университеті

34

Матей Айнұр Оразбайқызы

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

35

Мұқанбетәліқызы Жансая

Қ.Жұбанов атындағы АӨМУ

36

Нагашыбайулы Олжас

Қ.Сатпаев атындағы Қазақ ұлттық университеті

37

Нурлыбаев Мади Ауелбаевич

Алматы технологиялық университеті

38

Өтеш Даяна Болатқызы

КазНУИ

39

Талипова Әлия Жәнібекқызы

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті

40

Тлеуов Исатай Турегельдиевич

Алматы технологиялық университеті

41

Даугарина Асемгуль Максатовна

Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ

42

Шагатаева Аружан Женисовна

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті