«№24 жалпы білім беретін орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
0
Түлектері

«№24 лингвистикалық мектеп-гимназия» КММ  түлектер тізімі

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

1997-1998 оқу жылы

1.

Абдраманова Венера Елемесовна

 

2.

Алмабаев Дидар Мырзагазиевич

 

3.

Айдарова Гульназ Нурлыбаевна

 

4.

Бакитов Хамит Бакитұлы

 

5.

Бегімбетов Арман Мураткалиевич

 

6.

Бердимуратов Алтынбек Абилжанович

 

7.

Ворошилова Ксения Сергеевна

 

8.

Есбергенов Мейрамбек Жолдыбаевич

 

9.

Жанпеисова Айгуль Базаргалиевна

 

10.

Кайралапин Дулат Абылаевич

 

11.

Мулдашева Айнур Куанышевна

 

12.

Мырзабеков Абрахим Шынтасұлы

 

13.

Мустафина Макташ Бахитжановна

 

14.

Оразбаева Бақыт Токаровна

 

15.

Утегенов Талгат Серикович

 

16.

Султанғалиев Бейбіт

 

17.

Сейткеров Саламат Тулегенович

 

18.

Таджияқова Бақыт Байғалиқызы

 

19.

Тереков Арман Абдрахманович

 

20.

Шакирова Динара Дербесовна

 

 

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

1998-1999 оқу жылы

1.

Абдуллин Абилкайыр Темиргалиевич

 

2.

Азиева Бағдагүл Аманкелдиевна

 

3.

Баймагамбетов Мирбек Куанышбекович

 

4.

Бейсебеков Ербол Есеевич

 

5.

Бекешова Анар Кадыргалиевна

 

6.

Босназарова Айжан Саматовна

 

7.

Дадина Бақытнұр Мұханбеткалиевна

 

8.

Дуйсенбаева Нургуль Нургалиевна

 

9.

Думбаев Жасулан Мұратұлы

 

10.

Еркиналиева Гүлшат Маратовна

 

11.

Жубаниязова Ботакөз Əділжанқызы

 

12.

Казмухамбетов Мейрамбек Мусаевич

 

13.

Каметия Бұршақ

 

14.

Картбаева Венера Зинелловна

 

15.

Кенжалина Дина Сериковна

 

16.

Кожакова Замира Жаксылыковна

 

17.

Қожасаева Алтынкүл Олжабаевна

 

18.

Кулданова Гүлдəурен Ешимхановна

 

19.

Молдабаев Ербол Асадуллаевич

 

20.

Нажекенов Курман Сергеевич

 

21.

Рамазанова Гүлдана Бакытжановна

 

22.

Сагирбаева Калима Булатовна

 

23.

Сатаев Серик Сембаевич

 

24.

Смаилова Фарида Тахаровна

 

25.

Тауманова Гүлжанат Кабыловна

 

26.

Тəңірбергенова Гүлжан Кеңшілікқызы

 

27.

Токабаев Айбек Панабекович

 

28.

Өтен Гүлзада Сəлімқызы

 

29.

Хасенова Нəйла Шарибатқызы

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

1999-2000 оқу жылы

1.

Абилкаимов Жалгас Балтабекұлы

 

2.

Алдабергенов Руслан Аликович

 

3.

Ахметова Бибигуль Сагыновна

 

4.

Ашыкбаева Айкуркем Абаевна

 

5.

Бекбаев Ермек табилдинович

 

6.

Бекешова Алтынай Алдановна

 

7.

Бекмағанбетова Ляззат Рашидовна

 

8.

Ботагарин Мурат Серикович

 

9.

Жалгасбаев Самгат Едигеевич

 

10.

Жанганашева Багдагуль Сагындыковна

 

11.

Жаксылыков Медет Азаматович

 

12.

Жумагазина София Амандосовна

 

13.

Калилаева Гульнур Осеновна

 

14.

Компаев Серик Ахметович

 

15.

Кыдыркешов Алибек Дарибекович

 

16.

Кусепова Айгуль Сагынгалиевна

 

17.

Мамиров Айымбек Ербулатович

 

18.

Махамбетиярова Алия Турегалиевна

 

19.

Махамбетияров Бауыржан Турегалиевич

 

20.

Муханова Самал Санатовна

 

21.

Мухамбетов Нурбол Сагинович

 

22.

Сандыбаева Эльмира Муратхановна

 

23.

Садирбаева Гульнур Сатыпалдиевна

 

24.

Султанова Мейрим Жасараловна

 

25.

Танбаев Асхат Сағынғалиұлы

 

26.

Таспаганбетова Жибек Абдуловна

 

27.

Тегисбаева Майя Аманкелдиевна

 

28.

Туребекова Гульсая Алпысбаевна

 

29.

Урдина Асель Шакировна

 

30.

Уразалина Айгуль Максатовна

 

31.

Иманкулов Медет Тойганұлы

 

32.

Нургалиева Данагуль Жаксылыковна

 

33.

Сергазиева Нурслу Еркиновна

 

34.

Имагамбетова Мейрамгуль Канатовна

 

35.

Аимбетова Алия Кожалиевна

 

36.

Алиманова Гульжахан Сайлаубековна

 

37.

Барбосынова Кадели Ералиевна

 

38.

Ерлепесова Гаухар Рахимжановна

 

39.

Есеркепова Индира Жарибаевна

 

40.

Ембергенова Асем Мураткалиевна

 

41.

Жайлибаева Гульжанар Естаевна

 

42.

Жангалиев Абзал Сагадатович

 

43.

Калиева Айман Айсултановна

 

44.

Кожакова Динара Жаксылыковна

 

45.

Кулманова Карылгаш Майлашовна

 

46.

Кулумбетова Гульфия Карапаевна

 

47.

Кусалинов Курметжан Ермекович

 

48.

Малбасарова Фатима Жумабаевна

 

49.

Махатова Саркыт Алдабергеновна

 

50.

Молдабергенов Ерлан Жанабаевич

 

51.

Мырзабеков Жумабек Галелович

 

52.

Мухамадиева Разия Мурзабулатовна

 

53.

Нургалиев Чингис Куантаевич

 

54.

Оразбаева Жемисгул Токаровна

 

55.

Орынбасарова Назгуль Нугметовна

 

56.

Рахи Еркебулан Нурханович

 

57.

Сарин Азамат Утегенович

 

58.

Султанов Кайсар Шарипказиевич

 

59.

Тобагабылова Айнур Боранбаевна

 

60.

Улмаганбетова Венера Елибаевна

 

61.

Уразалина Зарина Мухтаровна

 

62.

Успанов Руслан Жуанышевич

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2000-2001 оқу жылы

1.

Абдикеров Максат Сагынтаевич

 

2.

Айдосов Еркин Муратович

"Табыс" ЖШС, заңгер, Ақтөбе қаласы

3.

Акышова Салия Жылкайдаровна

 

4.

Актаубаев Ерлан Сисенбаевич

Алматы қаласы

5.

Азиева Нават Габдиманатовна

 

6.

Барбосынова Гаухар Ералиевна

 

7.

Берекетова Жулдыз Камалиевна

 

8.

Енсегенов Махамбет Сагатович

Швеция, Дания королдігі, елші,
Стокгольм қаласы

9.

Ерманова Эльвира Мухамбеткалиевна

"KOR-KAZ Catering" ЖШС координатор, Атырау қаласы

10.

Ешпанова Динара Сагингалиевна

"АА экология" сапа менеджері,
Астана қаласы

11.

Жалмаганбетов Нурлан Асхатович

"КазТрансОйл" инженер-химик,
Ақтөбе қаласы

12.

Жетибаева Жанна Бекежановна

 

13.

Изтлеуов Талгат Жансерикович

5517 əскери бөлімше, бөлім бастығы

14.

Кенжалин Руслан Серикович

 

15.

Кожасаева Баян-Сулу Олжабаевна

 

16.

Козы-Корпеш Асхат Козы-Корпешұлы

Аграрлық несие корпорациясы, заңгер, Ақтөбе қаласы

17.

Каратаев Мирас Аманжолович

Мемлекеттік кіріс департементі, бөлім бастығының орынбасары,
Атырау қаласы

18.

Кушаев Кайрат Амиржанович

 

19.

Кыдыркешов Абай Дарибекович

Алматы облыс əкімшілігі, бас маман

20.

Лекерова Анар Жанбирбаевна

үй шаруасында

21.

Махамбетов Конакбай Кеулимхошович

 

22.

Оразова Алия Жумаевна

М.Оспанов атындағы БҚММУ жетекші маман

23.

Салихова Гульмира Галиевна

АҚ "QAZAQ BRAND" бас меңгеруші

24.

Сарбупина Эльмира Есенкосовна

үй шаруасында

25.

Султанова Айгуль Жасараловна

 

26.

Талипов Азезбек Галымович

"Сичим СПА" маман (МТО),
Атырау қаласы

27.

Тенизбаева Айганым Маликовна

 

28.

Тулеев Сандибек Рафаэлевич

"СК Базис" ЖШС инженер

29.

Умаргазиева Мира Маратовна

 

30.

Алашбаева Самал Муратбаевна

Индустирияны дамыту институты
АҚ, Астана қаласы

31.

Алдабергенов Тулеген Нурымжанович

 

32.

Амангосова Фейруз Нуржановна

 

33.

Оңғарсынқызы Динара

"Сауда саясатын дамыту орталығы"
АО бас сарапшы, Астана қаласы

34.

Туйметаева Айжан Сериковна

 

35.

Шарбақова Марина Аскаровна

"Казкоммерцбанк" АО менеджер,
Алматы қаласы

36.

Абенов Амит Шаттыкович

 

37.

Баймурзин Самат Алибекович

 

38.

Балтурин Руслан Дюсенбекович

 

39.

Бесайдаров Нурбек Жеткергенович

 

40.

Дусалина Салтанат Султангалиевна

 

41.

Дауленова Эльмира Кайратовна

 

42.

Досмаганбетова Мира Нартаевна

 

43.

Достанбаева Гульзада Айсултановна

 

44.

Жумашев Талгат Мерекеханович

 

45.

Исатаев Жасулан Ерикович

 

46.

Кемалова Актоты Амангосовна

 

47.

Калилаева Маншук Осеновна

 

48.

Казбекова Ботакөз Есеновна

 

49.

Калиева Арайлым Бермуханбетовна

 

50.

Карабалакова Алтынгуль Санбаевна

 

51.

Мусабекова Диляра Зулпухаровна

 

52.

Манашева Айнагуль Сарсенгалиевна

 

53.

Маханова Гаухар Орынбаевна

 

54.

Муратов Азат Иосифович

 

55.

Мулдагалиев Рустем Батиханович

 

56.

Мирзакельдиева Айжан Тельмаханбетовна

 

57.

Нуржигитова Асем Сериковна

 

58.

Рафхатов Ришат Рафхатович

 

59.

Сафина Лилия Рафхатовна

 

60.

Сатыбалдина Алия Абилхатовна

 

61.

Сағынаев Азамат Орынбасарұлы

 

62.

Танирбергенова Асия Камбаровна

 

63.

Тусмагамбетова Жаннат Ганиевна

 

64.

Тулеубаева Лаззат Ибрагимовна

 

65.

Турмаханов Тулеутай Муратович

 

66.

Тургынбаева Индира Аралбаевна

 

67.

Төлешова Гүлзада Жалғасқызы

 

68.

Уразгалиева Альмира Болатовна

 

69.

Утяганова Гульзира Рашитовна

 

70.

Утиманова Алмагуль Елеубаевна

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2001-2002 оқу жылы

1.

Алатаева Гульназ Нурлановна

 

2.

Алаш Айбарр Базарбайұлы

 

3.

Амирова Карылгаш Пангереевна

 

4.

Əбдірахманова Айнұр Сегізбайқызы

 

5.

Байкенов Самат Тулегенович

 

6.

Баимбетова Алима Алимбаевна

 

7.

Булекбаева Райгуль Базарбаевна

 

8.

Еркиналиева Жания Маратовна

 

9.

Жаманова Динара Кубигеновна

 

10.

Жумагазина Гульнур Кадыркуловна

 

11.

Кенжегулова Нургул Болатсериковна

 

12.

Кенжеханова Айнур Иргизбаевна

 

13.

Мухамбетиярова Динара Советовна

 

14.

Ниязбек Ерболат Орынбасарұлы

 

15.

Нургалиева Динара Дүйсенгалиевна

 

16.

Нургушбаева Жазира Рашитовна

 

17.

Нурмагамбетов Талгат Маратович

 

18.

Садыкова Индира Бахытжановна

 

19.

Сакиев Мурат Амалбекович

 

20.

Сактаганова Гульбану Танатбековна

 

21.

Сарсенгалиев Бауыржан Махметович

 

22.

Сарсенгалиева Рауза Сарсенгалиевна

 

23.

Сейтбаева Балдай Сағидуллақызы

 

24.

Сулейманова Майра Адильжановна

 

25.

Суентаев Айдос Маликович

 

26.

Суентаев Нурлыбек Сагинаевич

 

27.

Суентаева Гульзия Маликовна

 

28.

Тнеева Жулдызай Амантаевна

 

29.

Умарова Эльмира Галиаскаровна

 

30.

Исаева Манар Турдыбековна

 

31.

Абуов Биржан Нургалиевич

 

32.

Айжариков Нуржан Сагидуллаевич

 

33.

Баймуратова Мира Нурлановна

 

34.

Есенғұл Дана Наурызбайқызы

Казахтелеком, Ақтөбе қаласы

35.

Жалгасбаева Аэлита Едигеевна

бала күтімінде

36.

Жоланов Улан Темирбекович

жеке кəсіпкер, Ақтөбе қаласы

37.

Жумашев Данияр Сырымбетович

Ақтөбе облыс əкімшілігі

38.

Жунискалиев Талгат Токашевич

Қ.Жұбанов атындағы мемлекеттік университеті, мұғалім, Ақтөбе қаласы

39.

Имашева Салтанат Сериковна

 

40.

Изтлеуова Венера Аманжоловна

Трансэнерго, ст.юрист, Ақтөбе қаласы

41.

Картбаева Улмекен Зинеллаевна

 

42.

Куанышев Сырымбек Борантаевич

 

43.

Кутанова Динара Болатовна

Шығыс базары, ателье, тігінші,
Ақтөбе қаласы

44.

Лекеров Галымжан Куандыкович

 

45.

Мендыбаева Салтанат Балтабаевна

Казахлеспром HP-менеджер,
Астана қаласы

46.

Мулдабаев Медет Тулегенович

ДШБ ДШР СпН,(Калкан), Астана қаласы

47.

Мурзалинов Нуртас Саматович

АО "КТЖ Теміржол", Ақтөбе қаласы

48.

Паизов Данияр Сеилханович

ТОО"ЮЖПРОМСНАБ" зам.
Начальника склада ГСМ, Ақтөбе қаласы

49.

Панин Арман Есенгельдинович

 

50.

Сағырбаев Бауыржан Болатұлы

 

51.

Сариев Женис Амандосович

прокурор, Ақтөбе қаласы

52.

Сердалина Гульдана Саматовна

Хромтау ГДОК

53.

Тулькибаева Маржан Абдикаликовна

ЦОН специалисть по приему документа, Ақтөбе қаласы

54.

Уалиев Мирас Медеубаевич

 

55.

Умбетова Акбаян Кажмухановна

 ТОО "Геоэнержигруп" кадрлар бөлімі, Атырау қаласы

56.

Уразгалиев Амир Жаныбекович

 

57.

Шаухаров Анарбек Аманжолович

 

58.

Саттыкова Айшат Акылбековна

Əсемдік салоны, администратор,
Ақтөбе қаласы

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2002-2003 оқу жылы

1.

Айпеисова Алтын Нурлановна

 

2.

Алдабергенов Жасулан Аликович

 

3.

Алданазаров Аслан Камалович

 

4.

Алдиярова Оксана Муканбетаналиевна

 

5.

Алмагамбетов Самат Курмангазиевич

 

6.

Əбікеш Əділет Қангерейұлы

 

7.

Баймагамбетова Сауле Серикжановна

 

8.

Барсаева Самал Салимкереевна

 

9.

Бекетаева Эльмира Көпбайқызы

 

10.

Билалова Альбина Битуреевна

 

11.

Ертлеуова Гаухар Бахтикереевна

 

12.

Ертлеуова Кундуз Бахтикереевна

 

13.

Есенов Куаныш Аскарбекович

 

14.

Еспагамбетов Аман Амангельдыевич

 

15.

Жамашева Асель Бауржановна

 

16.

Залиева Дания Муратовна

 

17.

Казбатырова Азима Бекбулатовна

 

18.

Кулмуратова Жазира Жексеновна

 

19.

Курманбекова Жанылсын Серикпаевна

 

20.

Нуртилеуова Айгуль Адилхановна

 

21.

Рахманберлин Мурат Багланович

 

22.

Сабыргазиева Асель Тлековна

 

23.

Туракбаева Гульхана Ахановна

 

24.

Увалиев Амангали Ашыгалиевич

 

25.

Утиманов Ануар Елеубаевич

 

26.

Ниязбаев Алибек Бакитович

 

27.

Жардаева Сауле Муратбаевна

 

28.

Койшыбаева Зоя Койшыбайкызы

 

29.

Кулумбетова Римма Рахимжановна

 

30.

Рамазанова Гульбану Бақытжановна

 

31.

Арзымбетова Айсауле Нурлановна

 

32.

Алмагамбетова Гульнара Адилхановна

 

33.

Абдирова Газиза Зулпукарымовна

 

34.

Ашим Айдар Нурланович

 

35.

Амангосова Галия Амангосовна

 

36.

Бтеналина Шамшырақ Жаныбековна

 

37.

Бозжигитов Бауржан Дуйсенгалиевич

 

38.

Дощанова Жанна Маратовна

 

39.

Есеналиев Жанбулат Манарбекович

 

40.

Жалымбетова Айнур Жуматаевна

 

41.

Жармуханова Айсауле Хамитовна

 

42.

Жетписбаева Гульнур Сержановна

 

43.

Жарилгапова Анар Бауыржановна

 

44.

Журмаганбетова Жанаргуль Аскаровна

 

45.

Искалиев Жанболат Нуржауович

 

46.

Кушерова Малика Акылбековна

 

47.

Кузенова Динара Габделгалимовна

 

48.

Кабиев Ануар Жанатаевич

 

49.

Кожаков Берик Жаксылыкович

 

50.

Кисыков Ерик Шалгынбекович

 

51.

Кабылбекова Замира Айткуловна

 

52.

Наменова Минара Серікғалиқызы

 

53.

Омарова Индира Дуйсенбекқызы

 

54.

Султанов Нуртас Асхатович

 

55.

Сисенбина Ақбота Сарсенгалиевна

 

56.

Тақбергенов Əлімжан Абылайұлы

 

57.

Тюлюпов Азамат Елтаевич

 

58.

Шағыр Баян Қадыржанқызы

 

59.

Шекенов Кайрат Кайжегалиевич

 

60.

Мухамбетова Гульнара Жаксимбетовна

 

61.

Суюнов Абзал Жанибекович

 

62.

Туйметаева Дина Сериковна

 

63.

Абенова Гульдана Шаттыковна

 

64.

Асанова Индира Темирханқызы

 

65.

Бегеев Аскарбек Бакытжанович

 

66.

Бержанова Марзия Тасболатовна

 

67.

Бисенгалиева Ляйла Сагитжановна

 

68.

Боканова Мейрамгуль Абаевна

 

69.

Данайбеков Нуржан Мейзашевич

 

70.

Даулбаев Ерлан Муратович

 

71.

Джумахметова Перуза Тлектесовна

 

72.

Жалимов Айбек Успанович

 

73.

Жабасов Даурен Еркинович

 

74.

Кереева Роза Сырлыбаевна

 

75.

Кожабергенова Сандугаш Раскелдиевна

 

76.

Кожиков Нурдаулет Мынжасарович

 

77.

Кусепова Анар Сагынгалиевна

 

78.

Кусепова Динара Сагынгалиевна

 

79.

Курганбеков Ербол Турсынович

 

80.

Кусаинов Асет Нургалиевич

 

81.

Рскельдина Айнур Бактыбаевна

 

82.

Сальджанова Инжу Бисимбаевна

 

83.

Сарсенова Карлыгаш Сагангалиевна

 

84.

Тегисбаева Айнур Аманкелдиевна

 

85.

Тунгатарова Жанара Талгатовна

 

86.

Тулеев Нурлыбек Рафаэлевич

 

87.

Уалиев Нурлан Медеубаевич

 

88.

Умаров Айболат Нурбулатович

 

89.

Успанов Жаслан Жуанышевич

 

90.

Чуйнышкалиева Ботагоз Махсотовна

 

91.

Абатова Асель Муратовна

 

92.

Бижанова Каламкас Багдиановна

 

93.

Шинтемирова Малика Кайратовна

 

94.

Абдрахманова Айгуль Жаксылыковна

бала күтімінде

95.

Балапанова Дина Акимгереевна

бала күтімінде

96.

Буранбаев Медет Муратович

 

97.

Джумагалиева Алия Нурлановна

 

98.

Ермуханова Айнур Елегеновна

 "Сабыр" сауда орталығы, сатушы, Ақтөбе қаласы

99.

Жайлыбай Аділет Естайұлы

жеке кəсіпкер, Ақтөбе қаласы

100.

Жаркенова Лаура Маликовна

 

101.

Жиенбаев Арман Шафхатович

КаzТransCom, жүргізуші

102.

Зирашева Гулаим Каиратовна

 

103.

Игисенова Ботакоз Кажмукановна

АқМұнайГаз, газ сатушы

104.

Камысбаева Гулбагда Болатовна

 

105.

Каражанова Динара Садвакасовна

 

106.

Молжигитова Шара Нурлановна

Қалалық əлеуметтік орталық, кеңесші

107.

Мусин Аслан Нұрланұлы

 

108.

Мухамбетова Майра Алибековна

Эколог проектировщик

109.

Нажимов Нурлан Салаватович

 

110.

Нургалиева Алия Дуйсенгалиевна

 

111.

Оспанова Балжан Жалгасовна

 

112.

Садвакасов Турехан Аманжолович

 

113.

Сарсынбаева Динара Азайбаевна

 

114.

Сарсекова Гульмира Алтаевна

 

115.

Таганова Игилик Еркиновна

 

116.

Тауанов Азамат Канатович

ТО "Жеміс-жидек", менеджер

117.

Тулеуова Асель Максатовна

 

118.

Тулеуов Даурен Жалгасович

"Сағыз Петролиум" компаниясы, жүргізуші, ст.Сағыз

119.

Уразов Галымжан Слемгалиевич

АО АЗХС, электромонтер

120.

Айзакова Асель Сапарбековна

 

121.

Боранкулова Айнур Нурлыбековна

 

122.

Булекбаева Айнур Оразбаевна

ҚБҚ кəсіподағы, маман

123.

Есетова Нургуль Мадикановна

АО "Пригородные перевозки", инструктор, Ақтөбе қаласы

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2003-2004 оқу жылы

1.

Абдирова Асем Асетовна

 

2.

Айтекова Бахытгуль Амангелдыевна

 

3.

Аимбетова Раушан Ракимжановна

 

4.

Амангосова Фатима Нуржановна

 

5.

Анимкулова Аксауле Досаевна

 

6.

Арзуов Аслан Нуртаевич

 

7.

Баймухамедов Бахтияр Исатаевич

 

8.

Бижанов Руслан Уразгалиевич

 

9.

Бисенова Индиана Жалгасбаевна

 

10.

Достанов Арман Амангельдиевич

 

11.

Еспагамбетова Айжан Амангелдиевна

 

12.

Жардаева Салтанат Муратбаевна

 

13.

Жумагулова Жанна Сериковна

 

14.

Ибраева Данагуль Манасовна

 

15.

Китуева Сауле Сериковна

 

16.

Курганбеков Ерлан Турсунович

 

17.

Манашева Анаргуль Сарсенгалиевна

 

18.

Мукангалиева Салтанат Хайырболатовна

 

19.

Мухтарова Айнұр Муханбетқазықызы

 

20.

Нургушбаева Жадыра Рашитовна

 

21.

Нуркасимова Асель Ербулатовна

 

22.

Нурмухамедов Арман Кадирканович

 

23.

Рскелдин Тимур Бактыбаевич

 

24.

Сарманова Жадыра Аманбаевна

 

25.

Сауанова Самал Галимовна

 

26.

Султанова Аксауле Амандыковна

 

27.

Суюнгалиева Дина Булатовна

 

28.

Тимурова Дана Тимуровна

 

29.

Тобагабылов Бактыбай Боранбаевич

 

30.

Утегенов Тимур Серикович

 

31.

Утепбергенова Ботагөз Сериковна

 

32.

Шукубаева Жанар Есмухановна

 

33.

Абишева Улжан Муратовна

 

34.

Ажигалина Айгерим Токтамысовна

 

35.

Аизбаева Алтын Жангереевна

 

36.

Айтекова Айнагуль Амангельдиевна

 

37.

Бакитжанова Гаухар Бауржановна

 

38.

Бактарбаева Гулзат Килыбаевна

вахталық жұмыс

39.

Баяндиев Асхат Ерболатович

Дене шынықтыру пəні мұғалімі,
Эмба қаласы

40.

Бекжанова Жанна Ермекпаевна

жұмыссыз

41.

Букенбаев Нурлыбек Арстанбекович

ТОО «САТ», Туркуаз мекемесі, Батыс, Солтүстік Қазақстан Облысы және Тәжікстан, аймақтық директор, Алматы қаласы

42.

Джалмагамбетов Мирас Болатович

 

43.

Джамбулов Айбек Мирамбекович

вахталық жұмыс, Атырау қаласы

44.

Джумашева Асемгуль Сагындыковна

 

45.

Ережепова Райля Сергалиевна

ЧС, Астана қаласы

46.

Ерманова Лейла Романовна

бала күтімінде, Алматы қаласы

47.

Ерманова Светлана Саматовна

 

48.

Жайыкбаева Альбина Сулейменовна

декреттік демалыс, Ақтөбе қаласы

49.

Ильясова Айсана Тилесовна

ағылшын тілі пəні мұғалімі, Ақтөбе гуманитарлық колледжі

50.

Иргалиев Болатбек Сагидуллаевич

жұмысшы, Атырау қаласы

51.

Исмагулова Амангуль Алибековна

 

52.

Казмуханбетов Канат Нурланович

Обл.прокуратура. прокурор көмекшісі, Ақтөбе қаласы

53.

Калмагамбетова Асемгуль Райхановна

ТОО "Компания Нурдаулет" архитектор

54.

Карабалина Лаура Бахтияровна

№56 мектепте ағылшын тілі пəні мұғалімі, Ақтөбе қаласы

55.

Кушербаев Даурен Муратович

№24 ЛМГ дене шынықтыру пəні мұғалімі, Ақтөбе қаласы

56.

Мақсұт Руслан Аманқосұлы

 

57.

Наубетова Асель Маратовна

 

58.

Саржанова Айнур Максутовна

бала күтімінде, Атырау облысы, ст.
Мақат

59.

Сисекенов Нурлан Куанышевич

Алтиес Петролиум Оператор по исследованию скважен, Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы

60.

Сисекенова Асель Маратовна

TOO MAGNUM CASH & CARRY
ведущий заведующий Нонфуд категорий, Астана қаласы

61.

Сисенбина Акжан Сарсенгалиевна

 

62.

Тажикенова Жанна Аскаровна

 

63.

Таскарина Асель Багдатовна

сатушы, Мега Шығыс базары,
Ақтөбе қаласы

64.

Тенизбаев Азат Маратович

 

65.

Турланова Марина Муратовна

 

66.

Уалиева Ляззат Медеубаевна

 

67.

Уразгалиев Руслан Сатимбекович

Индустриялық - инновациялық "DAMU" басқармасының бас маманы, Ақтөбе қаласы

68.

Урдубаева Гульжан Ерболовна

Қарағанды қаласы

69.

Алгартов Бауыржан Серекбаевич

 

70.

Аманжолова Индира Адилкереевна

 

71.

Балапанова Самига Акимгереевна

 

72.

Бисембаев Рахметжан Темирович

 

73.

Данайбекова Айнур Мейзашевна

 

74.

Даулетов Айбек Габитович

Көктау мыс комбинаты, Ақтөбе қаласы

75.

Джумашева Раушан Досмурзаевна

 

76.

Дюсенова Жанара Кажтаевна

 

77.

Ембергенов Азамат Мураткалиевич

 

78.

Жалгасова Венера Маликовна

 

79.

Жетибаева Миргуль Бекежановна

бала күтімінде

80.

Имашев Руслан Калиевич

 

81.

Казенова Гульнур Ерлановна

 

82.

Кайыргужин Алибек Жанибекович

Ақтөбе облыстық прокуратурасы, маман

83.

Кемалова Акжанат Амангосовна

бала күтімінде

84.

Кудабаева Мира Мергенбаевна

 

85.

Кударова Акмарал Курганбековна

 

86.

Кужахметова Венера Кенжегалиевна

 

87.

Кулсарин Ануар Серикович

 

88.

Қосмұратов Абылай Қабашұлы

Ырғыз спорт мектебі, жаттықтырушы

89.

Нурмагамбетов Бекзат Маратович

 

90.

Мунлыкова Асель Талгатовна

 

91.

Мустафина Адебия Нурболатовна

бала күтімінде

92.

Мякенова Данагуль Нугуметиловна

"Ануар" супермаркеті, кассир,
Ақтөбе қаласы

93.

Окспаева Сая Маратовна

 

94.

Орманова Индира Жарылгасыновна

 

95.

Сарбасов Шынтас Андакулович

 

96.

Сарсембаева Алия Сагимбаевна

МИГ фотосалоны, Ақтөбе қаласы

97.

Сафин Кайрат Адилович

 

98.

Сəрсенова Гүлім Сəрсенқызы

 

99.

Сулейменова Гульнур Нурхановна

 

100.

Суюнбаева Гульжанат Кабибуллаевна

 

101.

Тулеуов Айдар Жалгасович

 

102.

Утарбаев Жанбулат Рашидович

қайтыс болды

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2004 - 2005 оқу жылы

1.

Аманжанов Ерлан Аманжанұлы

 

2.

Арзымбетов Аслан Нурланович

 

3.

Ахмедова Жанат Михайловна

 

4.

Əбілқайыр Ақсұлу Əбіқайырқызы

 

5.

Байдешова Гаухар Дуйсенбаевна

 

6.

Байшанов Талғат Борангалиевич

 

7.

Бердимагамбетова Куралай Санаковна

 

8.

Дюсембаев Аслан Аскарович

 

9.

Едигеева Алмагуль Сериковна

 

10.

Ералин Олжас Махсатович

 

11.

Жақсылықов Дəурен

 

12.

Жумабаева Алия Аманбаевна

 

13.

Ибраев Арман Аскарбекович

 

14.

Калдыгарина Ботагоз Аскаровна

 

15.

Қабылбек Динара Айтқұлқызы

 

16.

Каирова Шара Максудовна

 

17.

Кожикова Асель Мынжасаровна

 

18.

Косанов Жасталап Ерсаинович

 

19.

Мирманова Гульнур Сабыржановна

 

20.

Наурызова Мадина Маратовна

 

21.

Рамазанова Асем Бекетовна

 

22.

Рамазанова Шнара Бакытжановна

 

23.

Сағиева Ару Жаңабайқызы

 

24.

Сандыбаев Аслан Талгатович

 

25.

Сарсенбаев Айбек Айсаұлы

 

26.

Тажибаева Аида Бактыбаевна

 

27.

Тастанбаева Маржан Саматовна

 

28.

Тимурова Диана Тимуровна

 

29.

Тулешова Акнур Саймановна

 

30.

Утарбаев Амангали Темиргалиевич

 

31.

Шарапиева Назгуль Баянетовна

 

32.

Сарсенбина Айгерим Каршигаевна

 

33.

Хасанова Самал Нурлановна

 

34.

Айтереков Асылбек Айткалиевич

Кристал дүкені сатушы,
Ақтөбе қаласы

35.

Амантаев Алехан Нурлиевич

қайтыс болған

36.

Бакитжанова Айнур Анарбековна

Түрік лицейінде мұғалім,
Ақтөбе қаласы

37.

Балгазина Ляззат Болатовна

 

38.

Думбай Асылхан Туремуратович

 

39.

Ермагамбетов Данабек Примжарович

 

40.

Ермухамбетова Бакыт Жалхосжановна

бала күтімінде

41.

Есеналиев Мирбулат Манарбекович

 

42.

Ешпанова Гульмира Ерболатовна

бала күтімінде

43.

Жетписбаев Руслан Сержанович

 

44.

Жулдаев Асылан Жайылханович

 

45.

Жумашева Зухра Ерболатовна

Еуразийский банк, Ақтөбе қаласы

46.

Исаева Асия Маратовна

 

47.

Калдыбаева Гульдана Айтековна

 

48.

Калкаманова Диана Ермухановна

 

49.

Касенова Гульзия Саттыгалиевна

Оперетинг, Ақтөбе қаласы

50.

Кемерова Молдир Жолдыбаевна

бала күтімінде

51.

Кисыкова Гулмира Шалгинбековна

 

52.

Китуева Салтанат Сериковна

 

53.

Мергенбаев Тимур Оралұлы

 

54.

Мертаев Бауыржан Амандосұлы

НИШ зав. Каф.ПРКО,
Ақтөбе қаласы

55.

Мухтарова Бибинур Нурболатовна

 

56.

Нажекенов Жаксылык Сергеевич

 

57.

Нуралин Ануар Турарович

Энерго сист.СРЗ, инженер,
Ақтөбе қаласы

58.

Омарова Луиза Кушербаевна

Карачаганак Петролиум,
Ақсай қаласы

59.

Садыкова Диана Габитовна

№24ЛМГ, ағылшын тілі пəні мұғалімі, Ақтөбе қаласы

60.

Сарсенбаев Нурбек Айсаұлы

ТОО Вест моторс сервис инженер, Ақтөбе қаласы

61.

Сисенбаева Жанар Тимургалиевна

Сбербанк, Ақтөбе қаласы

62.

Суентаев Аскарбек Маликович

Автобөлшектер сатушы

63.

Сырлыбайұлы Сұлтан

ішкі істер бөлімі полиция,
Ақтөбе қаласы

64.

Сербай Азамат Нұрланұлы

 

65.

Унайбаева Жанар Камаладиновна

ТОО АК Транс, зав склад,
Ақтөбе қаласы

66.

Уразымбетов Батыр Кайратович

 

67.

Шаекенова Айнур Калимгалиевна

 

68.

Бекетова Динара Тулеубаевна

 

69.

Битемирова Рыскуль Нурбергеновна

Қаз.темиржолы жолсерік,
Ақтөбе қаласы

70.

Буранбаев Нуржан Муратович

 

71.

Дуйсенбаева Жанаргуль Нургалиевна

 

72.

Ерманова Акмарал Саматовна

 

73.

Жакасова Асима Калиевна

 

74.

Имангазина Гаухар Бекетовна

 

75.

Иманкулов Саят Тойганович

 

76.

Исламов Арман Болатович

 

77.

Исмухамбетов Асет Гилимжанович

 

78.

Кеулимжаев Дархан Темирханович

 

79.

Кожахметов Дархан Серикбаевич

 

80.

Кужамуратов Болат Сабитович

 

81.

Лепесов Руслан Султанбекович

 

82.

Мадибекова Акмарал Абдисаматовна

 

83.

Молжигитова Шнара Нурлановна

 

84.

Мулдабеков Кантарбек Юрьевич

 

85.

Мухамбетов Рашид Асилбекович

 

86.

Мухамбетхазина Динара Максотовна

 

87.

Нургалиева Айымгуль Коныскереевна

 

88.

Нуртазина Гульнара Кобылановна

 

89.

Оспанов Талгат Даулетбекович

 

90.

Рахметова Индира Женисовна

 

91.

Рыскалиев Адил Жайсанович

 

92.

Сакиева Лаззат Амалбековна

 

93.

Сактаганов Ануар Танатбекович

 

94.

Смагулов Дастан Умирзакович

 

95.

Тауманова Диана Кабыловна

 

96.

Тулеев Жанибек Рафаэлевич

 

97.

Шашекенова Мира Панаевна

 

98.

Токабаева Алтынкул Панабековна

 

Түлектің аты-жөні

Жұмыс орны

2005-2006 оқу жылы

1.

Ажмухамбетова Галия Сергеевна

бала күтімінде

2.

Алдияр Нұрсұлтан Мұқанбетанапияұлы

 

3.

Алдиярова Гулсана Рахымжановна

бала күтімінде

4.

Акимова Айганим Мухитовна

бала күтімінде

5.

Айтбаева Шынар Калдыбаевна

Казахтелеком, Ақтөбе қаласы

6.

Əуелбаева Ақмарал Əуелбайқызы

 

7.

Басмагамбетова Актолкын Сериккалиевна

 

8.

Байтанов Максат Борангалиевич

жұмыссыз

9.

Баймаганбетов Жанибек Аскарович

 

10.

Баубекова Куаныш Танирбергеновна

 

11.

Бекетаева Гулжауһар Копбайевна

№9 мектеп, бухгалтер, Ақтөбе қаласы

12.

Даулетиярова Индира Нурболатовна

 

13.

Досмамбетова Гулжайна Нурлановна

бала күтімінде

14.

Есетова Асел Амантаевна

бала күтімінде

15.

Жетибаева Индира Бекежановна

бала күтімінде

16.

Жумашева Альфия Таубаевна

Атырау қаласы

17.

Ибраев Айдар Мирамбекович

ст.Эмба, бас маман,

18.

Карабалин Ануар Бакытжанович

№3 поликлиника, күзетші, Ақтөбе қаласы

19.

Карабалин Айдар Бахтиярович

Қалалық прокуратура, маман, Атырау қаласы

20.

Каржаулова Асель Азаматовна

"Нурай-ко" менеджер, Астана қаласы

21.

Кайыргужин Адилбек Жанибекович

КТУ ОДЮШО бухгалтер, Ақтөбе қаласы

22.

Калназарова Мулдир Сарсенгалиевна

бала күтімінде

23.

Койшыбаева Салтанат Едилбаевна

бала күтімінде

24.

Кушекбаева Алмагуль Канатовна

бала күтімінде

25.

Маратқызы Манар

жеке кəсіпкер

26.

Молдабаева Эльмира Садировна

бала күтімінде

27.

Мырзагалиева Молдир Сагындыковна

Турфирма "Астереуч" менеджер,
Ақтөбе қаласы

28.

Нажимов Биржан Салаватович

Ойыншықтар дүкені, жұмысшы,
Ақтөбе қаласы

29.

Нуралин Данияр Турарович

Қалалық ішкі істер бөлімі, Ақтөбе қаласы

30.

Нуржигитова Назгуль Нуржигитқызы

теміржолда, оператор, ст.Жіңішке

31.

Танирбергенова Асель Камбаровна

"Мир шаров", кассир

32.

Тажимбет Гулдана Ахметқызы

НИШ, мұғалім, Ақтөбе қаласы

33.

Такауиева Анар Туребековна

жұмыссыз

34.

Шакуова Жайнагул Куикбаевна

бала күтімінде

35.

Абдуллаева Мадина Уразбаевна

декреттік демалыста

36.

Айтмугамбетова Арайлым Ерболатовна

декреттік демалыста

37.

Актаев Амандык Райымбаевич

жеке кəсіпкер

38.

Алипова Индира Бериковна

жұмыссыз

39.

Асанова Жанаргул Темирхановна

обл.білім басқар.есепші

40.

Алменов Досхан Сарсенбаевич

СТО Ақтөбе

41.

Ахметов Талғат Айдарович

ИП

42.

Абжамилова Асемгуль Мухамбетовна

част.фирма.менеджер

43.

Багитов Айболат Юрьевич

г.Аксай оператор нефт.

44.

Барсаев Асхат Салимкереевич

Жана жолда пожарник

45.

Бахаева Айнагуль Бекжановна

Астана қаласында

46.

Бержанова Лаура Тасболатовна

декреттік демалыста

47.

Дарбаева Асия Костановна

 

48.

Дауылбаева Асель Амановна

декреттік демалыста

49.

Енсегенова Асем Сагатовна

декреттік демалыста

50.

Ерболатқызы Сания

обл.білім беру инст.лабор

51.

Джамбулова Арай Мирамбековна

Каспий банк, Атырау қаласы

52.

Жаркенова Улжан Маликовна

декреттік демалыста

53.

Имангазина Каракоз Бекетовна

декреттік демалыста

54.

Кабиева Айгерим Жетписбаевна

бала-бақша тəрбиеші

55.

Канатова Айнур Канатовна

декреттік демалыста

56.

Канатова Гульнур Канатовна

ресторан "Ансар" хатшы, Ақтөбе қаласы

57.

Кайрбаева Алтын Утепбергеновна

жеке фирмада менеджер

58.

Каржаубаева Акнур Ержановна

№52 мектепте мұғалім, Ақтөбе қаласы

59.

Койшина Эльвира Маратовна

декреттік демалыста

60.

Мусенов Асхат Максатович

жұмыссыз

61.

Махметова Салтанат Жумашевна

мед.университет мұғалім

62.

Нурлыбаев Жанибек Демесинович

Тенгиз Шевройл менеджер, Атырау қаласы

63.

Садвакасов Ардак Аманжолович

жеке фирма, юрист

64.

Тажикулов Ануар Амангельдиевич

фармацев.фирма юрист

65.

Тегисбаева Дана Аманкелдиевна

нефтян.комп.менеджер, Атырау қаласы

66.

Турланова Аглая Муратовна

"Казком"банк оператор, Ақтөбе қаласы

67.

Хасенов Абзал Аманкелдиевич

составитель, ст.Жіңішке

 

Толғырак